TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Korgist terrass meretööstusele (SeaCork) korgist paadi terrass

Laevatekk parkett marine cork? Täiuslik valik purjetamise armastajatele!

Purjetamise maailmas, kus iga detail loeb, on õige laevatekk materjali valik kriitiline. Meie seacork ja libisemisvastane matt mis on mõeldud laevatekk parkett tootmiseks, ühendab endas traditsiooni ja kaasaegsust. Valides meie toodet libisemisvastane matt kork rullis panustad usaldusväärsusele, elegantsile ja vastupidavusele, mida hindavad nii kogenud purjetajad kui ka mere-seikluste algajad. Avastage kõik eelised, mida kork rullis teile pakub!

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Kestvus ja turvalisus kõikides oludes koos laevatekk parkett seacork korgiga

Tänu oma kõrgele vastupidavusele meretingimustes on laevatekk parkett marine cork suurepärane valik jahide ja paatide tekikate jaoks. Laevatekk parkett materjal hoidab püsivat ja mugavat temperatuuri nii kuumuses kui ka külmades. Marine cork pole mitte ainult esteetiline, vaid eelkõige turvaline. Oma libisemisvastane matt seacork omadustega tagab see stabiilsuse igas olukorras. Lisaks on see laevatekk parkett marine cork lihtne puhastada ja hooldada, mistõttu teie paat või jaht näeb alati välja laitmatu.

Ostu- ja paigaldusmugavus kork rullis laevatekk parkett

Müüme marine cork laevadele ja paatidele praktilistes rullides. Müük toimub täielikult m² alusel, mis tähendab, et saate tellida täpselt nii palju, kui vajate. Teie mugavuse huvides on 8 mm paksuse rulli maksimaalne pikkus 8 m ja 5 mm puhul 13 m. Näiteks kui otsustate osta 15 m² 8 mm paksust rulli, saate kaks rulli - pikkusega 8 m ja 7 m. Seega saame teile pakkuda täpselt seda toodet libisemisvastane matt seacork, mida vajate!

Soovite, et teie laevatekk parkett  seacork eristuks ainulaadse mustriga?

Et saada seacork korgile (mis on kork rullis) iseloomulikke triipe ja mustreid piisab selle lõikamisest ja freesimisest. Seejärel saate saadud vuugid ja süvendid täita spetsiaalse massiga BOSTIK Simson MSR Deck Caulk Advance või Sikaflex 291, andes oma tekile erilise ilme ja libisemisvastane matt omadused. Nii teil on mitte ainult libisemisvastane matt paadis, vaid ka dekoratiivne põrandakiht!
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii