TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Keskmiselt teralisi korkplaate

Otsite parimat korkplaadi materjali?

Keskmiselt teralised 640x950mm korkplaadid sobivad ideaalselt kõikvõimalikele informatsiooni, kuulutuste, infolehtede jms. pindadele. Kõrge paindlikkus, väga hea esteetika ja kõrge murenemiskindlus võimaldab keskmiselt teralisi korkplaate kasutada informatsioonisildina seinal ja kappidetäitmiseks.

Milline on parim paksus?

Tavaliselt kasutatakse korkplaatidel tihvte, millede koopa pikkus on u. 11 mm. Vabalt ja turvaliselt korkplaadile ettevõtte dokumentide või koduste videote kinnitamiseks on tarvis korkplaati, mille paksus on 7 või 10 mm. Kui soovid, et nõel ulatuks lõpuni, seejuures seina mitte kahjustamata, tuleks kasutada tehnilist korkplaati paksusega 12 või 15 mm. 4 ja 5 mm paksused korkplaadid sobivad kasutamiseks siis, kui juba on olemas pehme alus, millele soovid lisada dekoratiivse korkplaadi kihi. Sellise õhukese lehe alusena võid kasutada pehmet puitkiust plaati, polüstüreeni või pappi. Kui aga eelarve kinnitatava korkplaadi ostmiseks pole probleem, võid valida korkpaneeli paksusega 20 mm. Sellise paksu korgi võib otse seinale või muule pinnale või kasutada seda piirete tegemiseks laudade vahele, mis oleks samas ka häälte summutajaks töökohal ja ka praktiline ning kergesti ligipääsetav korktahvel.
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Kas teil suuremaid plaate pole?

Peeneteraline kork formaadis 635x940mm ning keskmine- ja jämedateraline kork formaadis 640x950mm on suurimad võimalikud “Korkplaatide” vormingud. Kui need suurused on Sinu jaoks liiga väikesed siis sel puhul on ideaalseks lahenduseks kork matid, olles saadaval menu kategoorias "Korkrull" lehe vasakul. Sealt leiad korkrullid paksusega 2-10 mm piisaval hulgal, mida just vajad, sest korkrulle me müüme jooksva meetri alusel.

Kuidas ja millega keskmiselt teralisi korkplaate paigaldada?

Korktahvlid on väga hea materjal, kuna võimaldavad erinevatel viisidel paigaldamist. Lihtsaim ja odavaim meetod on kasutada korgi liimi. Hea ja meie poolt testitud korkplaatide liim on Wakol D-3540, mida saad osta "korgi liimid" kategooria alt. Iga plaadi kohta soovitame kasutada u. 120 grammi liim, ehk 0,8 kg väikesest pakist piisab u. 6 plaadile, samal ajal kui suurest 2,5 kg ämbrist, piisab kuni 20 plaadile. Loomulikult ei pea Sa paigaldamiseks kasutama ainult korgi liime. Probleeme ei tohiks valmistada ka enimlevinud motaa¸liimid ega tugevad puidu liimid. Tasuks valida tooted, mis haakuvad koheselt, sest see aitab oluliselt kiirendada ja hõlbustada tööd, eriti vähem kogenud paigaldajate puhul.

Kui Sa ei ole traditsioonilise liimi entusiast, siis huvitab Sind kindlasti meie isekleepuv korkplaat, mille leiad kõrvalolevast kategooriast. Meie isekleepuva korkplaadi paigaldamine on kiire, puhas ja lihtne. Lihtsalt eemalda kaitsekile ja kleebi korkpaneel korralikult ette valmistatud, meie valitud alusele. Kui Sul on olemas hea kahepoolne teip, võid tellida keskmiselt teralise korkplaadi ja luua ise isekleepuv korkplaat.

Kas seda peab viimistlema?

Tehnilised korktahvlid võivad rahulikult jääda ilma täiendava viimistluseta. Samuti võid neid ise viimistleda ilma piiranguteta. Korktahvlid võib värvida ükskõik millise värvi, laki või peitsiga, rõhutades või minimeerides korgi struktuuri. Kasutada võiks kaitsvat preparaati, kui oled kindel, et kork määrdub süstemaatiliselt ja vajab sagedast puhastamist. Kõige ökonoomsem ja vähem töömahukas viimistlus on... jätta kork ilma viimistluseta! Algne jämedateralise korgi struktuur annab Sinu interjöörile värske ja loomulik õhkkonna ja sellist korgist seina võib pikki aastaid kasutada kui korktahvlit kogu perele!

Meie poolt pakutavaid korkpaneele saab kasutada loendamatutes kohtades, piisab vaid Sinu loovusest ja kujutlusvõimest. Meie poe pakkumine on väga lai ja seetõttu on väga lihtne leida omale sobivad ja vajadustele vastavad korgist tooted. Investeeri veidi aega ja tutvu veidi lähemalt meie korgi sortimendiga!

Kas teadsid, et meie tooteid valides hoolid ka keskkonnast?

Naturaalne kork on toodetud vähese energiatarbega ja praktiliselt ei mingite heitmeteta ja minimaalse mõjuga keskkonnale. Valides 100% naturaalse korgist toote, aitad kaasa vastutustundliku, uuendusliku ja jätkusuutlike lahenduste loomisele, aidates kaitsta meie keskkonda ja tulevasi põlvkondi. Kutsun Sind ostlema!
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii