TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Korgi liimid

best adhesives for natural cork productsMilline on parim korgiliim?

Valides kork toodete monteerimiseks liimi, peaksid pöörama tähelepanu mitte ainult toote hinnale, vaid ka sellistele aspektidele nagu keemiline sideaine koostis, tootja maine, paigaldamise lihtsus ja ohutus ning edasine kasutamine. Hea, ökoloogiline ja ohutu korgi liim on 100% garantii, et kork on paigaldatud kindlalt ja professionaalselt ning et paigaldamise kulgeb sujuvalt.

Garanteeritud kvaliteet, vastupidavus ja turvalisus.

Aastatepikkune loodusliku korgi müügi ja paigaldamise kogemus on võimaldanud meil teha objektiivne valik turul olevate liimide tootjatest. Meie pakkumisest leiad ainult tõestatud, turvalised ja tippkvaliteediga korgi liimid, mida meiegi kasutame igal paigaldamisel.

WAKOL D3540 on tugev, keskkonnasõbralik ja väga lihtne kasutada korgi liim, mis põhineb akrüül-lateksi dispersioonil. See on mõeldud igat liiki korgist toodete liimimiseks nii sisseimavatele kui ka mitte-imavatele pindadele. Eelkõige on mõeldud seina, põranda, soojustuse ja tehnilise korgi liimimiseks.

Tänu meie liimidega looduslikust korgist toodete püsivalt paigaldamisele kinnitad peamiselt tehnilised, dekoratiivsed, põranda ja paisutatava korgi. Samuti saab edukalt paigaldada kõik ülejäänud korgist lisad nagu põranda-, dekoratiiv- või laiendusliistud, aga ka modelleerimise ja kumm-kork korgi.
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Kuidas korki õigesti liimida?

Enne liimiga paigaldamist, tuleb pinnas õigesti ette valmistada, mis peab olema võimalikult sile ja kuiv, aga ka vaba rasvast, mustusest ja liimimist pärssivatest ainetest. Tugevalt tolmune aluspinnad tuleb eelnevalt kruntida. WAKOL D3540 konsistentsiks on paks vedelik, nii et seda on kõige parem rakendada lühikeste karvadega veluurist kattega rullikut. Liim tuleb hoolikalt segada ja rakendada ettevaatlikult ühtlase kihina nii korgi alumisele piinale, kui ka liimitavale pinnale. Liimi tuleks rakendada piisavas koguses, et see looks õhukese, kuid tiheda katte. Seejärel laseme mõlemal pinnal kuivada. Kui liim on täielikult läbipaistvaks muutunud, saab korgi aluspinnasele kleepida. Korgi soovitame kleepida hoolikalt ja põhjalikult, sest liim haakub koheselt.
 
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii