TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Värviline isekleepuv kork

Vali formaat:

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Vajad värvilist korki kiire ja lihtsa paigaldamise funktsiooniga?

Värviline isekleepuv kork vallutab Sinu südame, kui Sa hindad lihtsat, kiiret ja probleemivaba lahendust. Vajades lihtsat ja kiiret praktilise tehnilise korgi paigaldust vabalt valitud kohas on tarvis tugeva ja püsiva liimi kihiga mitmevärvilist korki. Isekleepuvad värvilised korktahvlid on tavalised korktahvlid, mis on ühelt poolt kaetud isekleepuva kihiga ja teiselt poolt vastupidava, peastava Tikkurila värviga.

Kasutatud liim on väga tugev, mistõttu saab paneele rakendada nii siledatel kui kergelt karedatel pindadel. Eduka paigaldamise tingimuseks on täiesti tolmuvaba, puhas ja kuiv pind. Seetõttu on oluline hoolikalt ja täpselt pind paigaldamiseks ette valmistada, ehk kruntida või põhjalikult puhastada. Kork tuleks kohaldada ettevaatlikult ja hoolikalt, sest liim haakub koheselt.

Värvi võid vabalt valida standardsest värvivalikust 9 mahlase värviga, mis pidevalt müügis või tellida vastava varjundi, mis sobib Sinu vajadustele. Piisab, et annad meile valitud värvi RAL koodi, korgi paksuse, suuruse ja vormide arvu ning meie valmistame Sulle individuaalse pakkumise. Saadaval standard värvid on roheline, sinine, roosa, kollane, lilla, punane, must, oran¸, ja naturaalne kork.

Värvilised tahvlid sobivad ideaalselt kui originaalne ruumi kaunistus, täites samaaegselt praktilise pinna funktsiooni informatsiooni, kuulutuste, infolehtede jms. kinnitamiseks. Korgi kõrge paindlikkus, väga hea esteetika ja kõrge murenemiskindlus võimaldavad värvilisi isekleepuvaid korkplaate kasutada infotahvlitena seinal , vitriinide täitmiseks ja reklaami ekraanidel. See toode on suurepäraselt valmistatud, lihtne paigaldada ja praktilisem kui klassikalised tehnilised korgid! Telli, paki lahti, lase aklimatiseeruda, eemalda kaitsekile, kleebi... ja siis naudi naturaalset korki seal, kus Sa seda ette kujutad!


Kas teil on suuremaid formaate?

Formaadid 455x610mm ja 635x940mm on värvilise isekleebitava korgi standard suurused. Kui Sa oled huvitatud suuremast on Sinu jaoks ideaalne lahendus värvilised kork matid suurustega 100x100cm ja 100x200cm.

Milliseid vigu tuleks vältida?

Lõpuks väga oluline teema! Looduslik kork on niiskuse suhtes tundlik toode. Niiskuse vähenedes tõmbub tahvel kokku, vähendades mõõtmeid. Sõltuvalt muutuvate tingimustega ladustamise ja transportimise ajal, soovitame eemaldada kork pakendist ja lasta sel kohaneda min. 48 tundi sellistel tingimustel, millistel toimub korgi paigaldamine. See vähendab plaadi äärte erinevuse tõenäosust. Selline olukord esineb sageli sügisel ja talvel, kui veel külm ja niiske kork satub sooja ja kuiva ruumi. Seetõttu tuleks kork osta mitu päeva enne, et see korralikult paigaldamiseks ette valmistada ja seega ka vältida lisakulusid ja asjatut stressi.

Isekleepuv kork ei ole standardne toode. Me teeme selle spetsiaalselt Sinule peale tellimuse laekumist, vastavalt valitud paksusele, teralisusele ja kogusele. Toode on täielikult kohandatud just Sinu eelistustele. Seetõttu enne tellimist mõtle hoolega järgi midag vajad, sest hiljem meelt muutes ei saa me kahjuks aktsepteerida võimalikku tagastamist.

Meie poolt pakutavaid liimiga korkpaneele saab kasutada loendamatutes kohtades, piisab vaid Sinu loovusest ja kujutlusvõimest. Meie poe pakkumine on väga lai ja seetõttu on väga lihtne leida omale sobivad ja vajadustele vastavad korgist tooted. Investeeri veidi aega ja tutvu veidi lähemalt meie korgi sortimendiga!


Kas teadsid, et meie tooteid valides hoolid ka keskkonnast?

Naturaalne kork on toodetud vähese energiatarbega ja praktiliselt ei mingite heitmeteta ja minimaalse mõjuga keskkonnale. Valides 100% naturaalse korgist toote, aitad kaasa vastutustundliku, uuendusliku ja jätkusuutlike lahenduste loomisele, aidates kaitsta meie keskkonda ja tulevasi põlvkondi. Kutsun Sind ostlema!
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii