TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Kummikork paneel

rubber cork sheetsKummikork paneelid on toodetud granuleeritud korgist ja erinevat tüüpi kummisegudest nagu NBR, SBR, EPDM, EVA, neopreen, ACM, silikoon, polüuretaan ja epikloorhüdriin. Saadud materjal on väga paindlik, püsiv ja vastupidav rasva, õli, kütuse, gaasi ja paljude muude kemikaalide suhtes. Seda kasutatakse tihendava materjalina tihendite valmistamiseks autodele, põllumajandus,- ja tööstusseadmetele.

Kummikork materjal moodustub loodusliku korgi liitmisel sobiva seguga. Spetsiaalsete vormidega saadaks plokid, millest seejärel toodetakse erineva suuruse ja tihedusega matid, vahemikus 1 kuni 10 mm. Kummikork lehed on mõeldud rakendama kõikjal, kus on madal või keskmise surve. Vastavalt vajadustele on segu modifitseeritud nii, et saada optimaalse tehnilise ja tugevusega toode konkreetse rakenduse jaoks.

 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Parameetrid sõltuvad sihtkohast:

•  tihedus: 450-1250 kg / m3 •  õvadus: 30-90 Shore •   kompressioon: 8-60% (400 psi)
•   tõmbetugevus: 0,5-3,5 MPa •  töötemperatuur: -60 - 175 ° C •  tolerants: +/- 1%

Meie pakkumine sisaldab kumm-kork plaati formaadis 1000x1000mm, paksusega 1 kuni 5 mm, suurim Portugali tootja, Amorim Cork Composite. Juba pikki aastaid on edukalt kasutanud lugematutel rakendustel.
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii