TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Korgigraanulid kunstmurule

Tuleviku väljakud: Miks on kork looduslik materjal asendamatu?

Korgigranulaat ehk kork kunstmurule ja jalgpalliväljakutele on ökoloogiline ja looduslik materjal, mis muutub üha populaarsemaks! Ajal, mil loobutakse plastist ja kummigranulaadist väljakute jaoks, esindab korgitäide kunstmurule - kork looduslik materjal ökoloogilist alternatiivi! Kork looduslik materjal on sertifitseeritud, seaduslik valik, mis tagab jätkusuutliku arengu ja sihib kõrgeimat kvaliteeti.

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Tõeline revolutsioon väljakutel! Unikaalne korgigranulaat kunstmurule

Kork looduslik materjal väljakul, tänu oma suurenenud tihedusele ja kaalule, ei liigu tuulega rohulabade vahel. See tähendab, et see eriline looduslik materjal - kork granulaat kunstmurule püsib paigal, kaitstes rohtu moonutuse eest ja tagades murukasutuse mugavuse aastaringselt. Lisaks imavad kork looduslik materjal täide suurepäraselt niiskust, mis vähendab libisemise ja kukkumise ohtu. Valides kork granulaat, loote ohutu koha sportlastele, lastele ja teismelistele.

Looduslik välimus ja parim mängumugavus parima väljakutel kork looduslik materjal!

Valides granulaati väljakule, tasub panustada rohu kombinatsioonile kork looduslik materjal. Nii näeb väljak välja mitte ainult esteetiliselt, vaid tagab ka imelised mängutingimused. Korgigranulaat on eelkõige mugav ja ohutu looduslik materjal igale mängijale!

Kork looduslik materjal granulaat väljakutele - ökoloogiline lahendus kaasaegsetele väljakutele

Kork on taastuv, biolagunev toode, mis pärineb 100% looduslikest allikatest. Keemiliste saasteainete ja kahjulike ainete vabana on looduslik kork looduslik materjal vastus ökoloogiliste väljakute vajadustele, mis on vabad mikroplastist. Valides korgigranulaadi, investeerite tulevikku, hoolitsedes keskkonna ja sportlaste tervise eest.
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii