TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Dekoratiivne kork koor Virgin

decoration natural  wall raw cork bark panels design lookLooduse originaalsus ja unikaalsus käeulatuses!

Otsid originaalset viisi elutoa või magamistoa seinte viimistlemiseks? Mõtiskled ebatavalise ja ökoloogilise restorani disaini või kaasaegne kontori peale? Aga võib-olla vajad naturaalset ja suurejoonelist voodrit terraariumile? Kõikide nende olukordade ja mitte ainult puhul, vastab Sinu vajadustele dekoratiivne tammepuu koore kork.
 
Isekleepuv kiht sobib ainult siledate, tasaste, puhaste ja tolmuvabade pindade (nt kipsplaadid või mööbel) liimimiseks.

Mood ja trend on leida kõige naturaalseimaid, orgaanilisemaid ja keskkonnasõbralikemaid, aga ka tavapäratuid viimistlusmaterjale, mida pakub uus dekoratiivne korkplaatide liin Virgin. Naturaalsed ja tahked korkplaadid toorest korgitamme korgist on unikaalse disainiga ja 100% naturaalsed ja ökoloogilised tooted. Pealmine plaadi osa on valmistatud rikkumata, tahkest koorest, mis liimitud aglomeeritud korgi kindlale aluspinnale.

Nagu kõik kork plaadid, mõjuvad ka need, lisaks oma dekoratiivsele väärtusele, akustika parandamisele ja soojusisolatsiooni suurendamisele, mis suurendab ruumi kasutamise mugavust. Dekoratiivse Virgin kork koore paksus on 25mm, suurus 610x915mm ja kaalub 4kg. Sobib ideaalselt kodu, kontori, restorani ja kaupluse isikupärastamiseks ja terraariumide ja akvaariumide kaunistamiseks.

Kui Sind on juba ära väsitanud üldlevinud keraamika, klassikaline puit või külm klaas, siis vali nüüd ajatu materjal ja üllata kõik ilma eranditeta. Iga dekoratiivne kork paneel on unikaalne, konstrueeritud ja arendatud 100% looduse poolt. Võid kindel olla, et Sinu interjöör muutub tundmatuseni ning saab rafineeritud iseloomu ning pereliikmetele ja sõpradele avaldad muljet hea maitse ja tundega esteetikaga.

Dekoratiivne seina kork on väga praktiline, sest lisaks unikaalsele kaunistamisele saad ka sooja ja hea heliisolatsiooniga toa. Kork plaadid sobivad ideaalselt mürarikastesse ja kergesti määrduvatesse ruumidesse nagu koridorid ja kojad. Seina kork on kerge ja praktiline, seda saab kasutada ka korktahvlitena, plakatite või fotode riputamiseks ning piltide kinnitamiseks.

Koor kork on ideaalne element terraariumi või akvaariumi dekoreerimiseks. Anna peidupaik väikestele roomajatele, kahepaiksetele või kaladele ja luba neil end hästi tunda nende loomulikus keskkonnas. See on veekindel, mugav ja lihtne mõõta ning samal ajal täiesti ohutu, nii et Sa ei pea oma väikeste sõprade tervise pärast muretsema.
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}Milliseid vigu tuleks vältida?

Lõpuks väga oluline teema! Looduslik kork on niiskuse suhtes tundlik toode. Niiskuse vähenedes tõmbub tahvel kokku, vähendades mõõtmeid. Sõltuvalt muutuvate tingimustega ladustamise ja transportimise ajal, soovitame eemaldada kork pakendist ja lasta sel kohaneda min. 48 tundi sellistel tingimustel, millistel toimub korgi paigaldamine. See vähendab plaadi äärte erinevuse tõenäosust. Selline olukord esineb sageli sügisel ja talvel, kui veel külm ja niiske kork satub sooja ja kuiva ruumi. Seetõttu tuleks kork osta mitu päeva enne, et see korralikult paigaldamiseks ette valmistada ja seega ka vältida lisakulusid ja asjatut stressi.

100% Garanteeritud kauba tagastamine. Tähtajatult.

Meie poes on Sul võimalus toode tähtajatult tagastada. Tagastamiseks peab kork olema üleni originaalpakendis, ilma kasutamise ja mustuse jälgedeta, mis sobiks edasimüügiks. Seega ei ole oluline, kas äkitselt muudad konseptsiooni või ostsid liiga palju korki. Seda toodet ostes võid rahulikult magada, kuna võid selle alati tagasi saata. Arvesta seda, et teistes poodises saad kauba tagastada ainult 14 päeva jooksul tarne kättesaamisest.

Ostukorvi, makseviis, kulleritarne... millal kohaletoimetamine?

Püüame niipea kui võimalik, et Sinu korktoote osmine oleks nii mugav, ohutu ja muretu kui võimalik. Seetõttu saad selle toote eest maksta kas sularahas otse kullerile, pangaülekandega või krediitkaardiga. Kork on alati pakitud korralikku ja paksust papiga pakendisse ning kiire tarne Sinuni tagab kullerfirma FedEx Express. Iga päev hoolitseme me selle eest, et Sinult tellimuse saamisel, oleksid tooted on alati ka laos saadaval. Tänu sellele saad saadetise tavaliselt tavaliselt kätte juba maks. 48 tunni peale tellimuse kinnitust. Juhul kui konkreetne tarnekuupäev on Sinu jaoks eriti oluline ja Sa ei saa liiga kaua korki oodata, siis võtke ühendust meie müügiosakonnaga enne kui klõpsate "ostukorvi" ning kinnita 100% realiseerimise tõenäosus.

Kas teadsid, et meie tooteid valides hoolid ka keskkonnast?

Naturaalne kork on toodetud vähese energiatarbega ja praktiliselt ei mingite heitmeteta ja minimaalse mõjuga keskkonnale. Valides 100% naturaalse korgist toote, aitad kaasa vastutustundliku, uuendusliku ja jätkusuutlike lahenduste loomisele, aidates kaitsta meie keskkonda ja tulevasi põlvkondi. Kutsun Sind ostlema!
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii