TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Kummikork

Vali Sind huvitav kategooria:

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Cork-Rubber underlayment rolls Vaikne ja soe põrand aastateks?

Kummikork aluskate laminaatpaneelide all pakub suurepärast soojus- ja heliisolatsiooni kõikidele põrandatüüpidele. Suurepäraselt summutab löökide ja õhu kaudu levivat heli, mida põhjustab põrandal käimine, tagades märkimisväärse mugavuse ja rahulolu kasvu. Tõhusalt ühtlustab väikesed aluspinna puudused, suurendades selle vastupidavust ja pikendades eluiga. Põrand on vaiksem, soojem ja palju nauditavam. Naturaalsest korgist isoleeriv aluskate laminaatpaneelide all on igavesti säiliv toode ja seetõttu saame garanteerida, et see kestab palju kauem kui põrand ise.

Otsid parimat tihendite materjali?

Kummikork plaadid on toodetud granuleeritud korgi ja erinevat tüüpi kummisegu, neopreeni, silikooni ja polüuretaani baasil. Saadud materjal on väga paindlik, vastupidav ja resistentne rasvade, õlide, kütuse, gaasi ja paljude muude kemikaalide suhtes. Seda kasutatakse tihendamise materjalina autode, põllumajandus- ja tööstusesseadmete tihendite valmistamiseks.

Sa kasutad kummist vahetükke komposiit põrandakatte paigaldamisel?

Sheet of Cork with Rubber Põrandakattetööstuse tarvis valmistasime ette eraldusribaga kummist aluskatte, mida on saadaval 4 standard versioonis. Tootmisel kasutatakse kõrgeima kvaliteediga selekteeritud kummigraanulite ja polüuretaansideainega kummist materjali. Eraldusribaga kummist aluskatteid kasutatakse ehituses ja puidust spordi põrandakatte paigaldamisel, andes neile piisava elastsuse ja paindlikkuse, aga neid kasutatakse ka puidust ja komposiitmaterjalist terrasside paigaldamisel.
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii