TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Paisutatud korgi graanulid

Leiutame laiendatud korki uuesti kork granulaat!

Otsid vastupidavat ja universaalset granuleeritud materjali? Ära raiska oma raha toodetele, mis tunduvad esmapilgul stabiilsed ja tõhusad. Laiendatud kork granulaat termoisolatsioon kujul on sinu funktsionaalne ja kerge toode mittetraditsioonilisteks otstarveteks! Laiendatud kork granulaat esitlevad toorainest tumedamat värvi, millel on hämmastavad dekoratiivsed omadused. Materjal jäljendab suurepäraselt mulla või kivide välimust, seega kork granulaat seda kasutada täitematerjalina sinu aias või terraariumis.

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Granuleeritud korgi termoisolatsioon suurus ja kasutus

Granulaatide suurus laiendatud kork erineb (keskmine tihedus – 60-70 kg/m³). Laiendatud kork granulaat termoisolatsioon on väga käepärased kasutamiseks tänu nende kättesaadavale ja kergele vormile! Laiendatud kork koosnevad granulaat on loodud rõhuasetusega efektiivsele ja praktilisele termoisolatsioon – eriti raskesti ligipääsetavates kohtades.

Parandame termoisolatsioon laiendatud kork!

Laiendatud kork granulaat omab paremaid isoleerivaid omadusi kui ülejäänud materjalid. Miks? See on kõik tänu kütteprotsessile, mille käigus kork materjal paisub ja omandab veelgi funktsionaalsemaid omadusi. Säästa keskkonda, energiat ja oma raha! Laiendatud kork granulaadid töötavad nii termoisolatsioon kui ka helisummutusena.

Paisutatud kork granulaat looduslik toode! Kõige keskkonnasõbralikum viis võimalik

Meie Granulaatud kork termoisolatsioon paisutatud kork on 100% ohutu ja looduslik – toode ei kahjusta keskkonda. Kunstlikke sideaineid ega kemikaale pole – paisutatud kork on allergiavaba ja taaskasutatav toode. Kas teadsite ka, et looduslik kork on CO₂ siduja, kuna korgitamm neelab 4 korda rohkem CO₂ kui teised puud? See on tõesti muljetavaldav!

Korgilahendused ehitusmaterjalidele ja... filmivõtetele!

Paisutatud kork termoisolatsioon granulaat kujul on tihti kasutusel ehitustööstuses – siseseinte, harjakatuste vahelise lahtise isolatsiooni, õõnsuste või tühjade põrandapindade täitmiseks. Paisutatud kork granulaat kasutatakse ka filmivõtete komplektidel eriefektide loomiseks (nt. puru plahvatuste ajal).

Granuleeritud kork termoisolatsioon tootmine – midagi ei lähe raisku!

Kuidas paisutatud korki toodetakse? Me selgitame! Me kuumutame looduslikku korki väga kõrgetel temperatuuridel erilistes vormides. Tänu protsessile eraldab materjal vaiku – suberiini – mis toimib loodusliku sidujana granulaatidele. Kuumutamisprotsess paisutab kork granulaat ja materjal omandab erakordsed omadused võrreldes teiste toodetega. Paisutatud kork granulaat on valmistatud toodetest, mida ei ole kasutatud Paisutatud korgiplaatide tootmisel. Nii ei lähe midagi raisku – me usume jätkusuutlikku tootmisse!

Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii