TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Korkparkett

Soovid, et põrandad Sinu kodus oleksid soojad, mugavad ja vastupidavad niiskusele ning kahjustustele? Kui jah, siis on heaks valikuks korkpõrand. See on valmistatud põranda korgist, mis on loodud spetsiaalsetest plaatidest, olles liimitud alusele professionaalse kontakti liimiga WAKOL D-3540, mille leiad meie pakkumisest.

Kork põrandaplaadid ühendavad erakorralise esteetilisuse, olles saadaval paljudes värvides ja mustrites, samuti on äärmiselt vastupidavad ja ökoloogilised. Need on valmistatud kahest korgi kihist, põhjast ja pehmendavast, mis on peeneks jahvatatud tehniline kork. Ülemine osa on naturaalsest dekoratiivsest töötlemata korgist, mis on värvitud või hüdrogeenitud – sobib hästi nii klassikalisse kui ka kaasaegsesse interjööri.

Erinevalt puitpõrandatest on kork kõrge niiskuskindlusega, mis tähendab, et seda valides välistad kuivamise probleeme. Vaata, milliseid unikaalseid korkplaate saad meilt tellida. Vaata saadaval olevaid mustreid ja toone, ning kahtluse korral võta meiega ühendust. Meil on hea meel aidata Sul leida õige lahendus!
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii