TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Dekoratiivne kork

Kujuta endale ette naturaalselt sooja, võluvalt loomulikku disaineri seinakatet. Neid, mis annavad Sulle hea heliisolatsiooni magamistoas või elutoas, termilise mugavuse ja... moodsa ruumi väljanägemise. Just selline on seina kork. Uudsed ja originaalsed dekoratiivsed vahendid erakordse karismaga. Kaasaegne, skandinaavia-stiilis või retro sisemus... dekoratiivne kork sobib kõikjale. Ja kuidas veel!

Vali dekoratiivne kork. Köida oma kodu iga kliimaga!

Igapäeva elu, mis on muutumas üha nõudlikumaks ja stressirohkemaks on hea omada kohta, mis pakub suurepärast mugavust ja lõõgastumisvõimalust. Dekoratiivsed korkplaadid kõigil neljal seinal, erinevalt traditsioonilistest seinakatetest, loovad Sinu jaoks ainulaadse õhkkonna, sõltumata nädalapäevast, aastaajast või ilmast ning hetkelisest meeleolust.

Dekoratiivsed seina plaadid on kõrgeima kvaliteediga looduslikust korgist tooted, ühendades endas ruumi innovaatilisuse ja originaalsuse, kõikvõimalike korgi eelistega. 100% naturaalsed ja ökoloogilised korkseinad pakuvad suurepärast akustilist mugavust ruumides ja täiuslikku soojusisolatsiooni. Täida naturaalse korgiga võimalikult suurim pind kodus või kontoris ja Sa üllatud, kui palju Sinu interjöör võib Sulle pakkuda.


Millistesse ruumidesse sobib korgist sein?

Seinale mõeldud dekoratiivsed korgid on naturaalsed ja absoluutselt karismaatilised toa kaunistajad. See on ainulaadne ja praktiline lahendus, kus kork seinakatted parandavad interjööri mikrokliimat, vähendavad müra korteris sees ja tevad seinad soojemaks. Vahatatud seina kork kaitseb pinda mustuse eest piirkondades, kus on tihe liiklus, nagu fuajeed ja koridorid.

Seina viimistlus kork, mis on väga sitke ja vastupidav toode, võimaldab kaua nautida esteetilisust ja praktilisust. Mitmeid seina korgi eeliseid võimaldavad seina isikupärastada ja interjööri saab unikaalselt uue tähenduse! Plaate võib paigaldada nii kuiva elutuppa, magamistuppa kui lastetuppa, aga ka niisketesse ruumidesse nagu köök, vannituba või saun.


Värvitoonid on fantastilised, kuid kuidas hoida kork puhtana?

Kork on tehase poolt kaitstud korraliku vaha kihiga, mis kaitseb korki mustuse, rasva ja vee eest. Peale paigaldamist ei nõua täiendavat lakkimist või immutamist - kork on kasutamiseks valmis. Kork kattepaneele ja korgist vooderdist iseloomustab kõrge vastupidavus igapäevases kasutamises, on vastupidavad ilmastikuoludele ja ei valmista probleeme neid puhtana hoida. Perioodiliseks hooldamiseks kasutada lihtsalt sooja vett, pehmet puhastusvahendit, nt. nõudepesuvahendit. Soovi korral kord paari kuu jooksul võid pinda ka vedela vahaga immutada, mis saadaval ehituspoodides.

Kas teil suuremaid plaate pole?

3mm paksuse ja 300x600mm suurusega dekoratiivne kork on suurim saadaval olev suurus. Erineva paksuse või suurusega tahvleid pole kahjuks võimalik tellida. Kui see suurus on Sinu jaoks liiga väike, võib olla Sinule ideaalseks lahenduseks originaalne disaineri kork 610x915mm, mis saadaval "dekoratiivne kork koor Virgin".
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Sul on veel kahtlusi?

Suur valik unikaalseid mustreid, värve ja tekstuure, võimaldab Sul valida see üks individuaalne kujundus, mis vastab 100% Sinu eelistustele. Kui Sa ei saa enne ostu kujundust oma silmaga näha ja side käega katsuda, siis oled oodatud ostma meie seinad korgi šablooni "Blanketid ja näidised." See võimaldab võrrelda rohkemaid värvitoone ja valida selle, mis kohandub Sinu vajadustele täielikult.

Oled oodatud tutvuma meie laia seina korgi valikuga. Kindlasti valid endale mustri, mis kiiresti hakkab sulle meeldima ja võimaldab Sul avastada oma tavalises sisemuses täiesti uus isiksus, ja võib-olla isegi täiustatud.


Miks on kork nii eriline?

Suurepärane soojus- ja heliisolatsioon. Kork on väga madala soojusjuhtivuse ja müraga. See on katsumisel alati soe ei edasta ega absorbeeri meie kehasoojust. Erinevalt teistest materjalidest säilitab kork oma isolatsiooniomadused laias temperatuurivahemikus. See kõik tänu unikaalsele ja tehnoloogiliselt võimatu saada erilisele struktuurile, kus iga kuupsentimeetri moodustab 40 miljonit sõltumatut, täielikult õhku täis rakku. Kõik need suurepärased rakud kaitsevad Sind ja Sinu lähedasi pidevalt, 24 tundi päevas, ilma pausideta, külma, müra, vibratsiooni ja niiskuse eest.

Mõju mikrokliimale. Korgil on õhu temperatuuri ja niiskust stabiliseeruvad omadused. Positiivselt mõjub mikrokliimale ja ruumi akustikale. Tõhus viis ruumi eraldamiseks ehitusmaterjalide kahjulike mõjude eest.

Naturaalsus ja ökoloogia. Kork 100% naturaalne ja keskkonnasõbralik, seda nii tootmise aegu kui hilisema kasutamise käigus. See ei sisalda kahjulikke lisandeid ega tarbetuid täiteaineid.

Antistaatilisus ja hüpoallergeensus. Korgi pinnale ei kogune elektrilaengud, nii et kork ei elektriseeru. Seetõttu ei tõmba ligi ega absorbeeri tolmu. Samuti ei põhjusta allergiaid ja ei kujuta endast ohtu astmaga inimestele.

Vastupidavus kahjudele. Tänu kärgstruktuurile on kork palju hõõrdumiskindlam võrreldes teiste aluskatetega, pakkudes kõrget hõõrdetegurit.

Vibratsioonisolatsioon. Tänu spetsiifilisele struktuurile ei põhjusta kork vibratsiooni. See on võimalik tänu poorsele struktuurile ja kõrgele elastsusele. Seetõttu neelab naturaalne kork helilaineid ja vibratsiooni.

Neutraalsus. Täiendav korgi eelis on selle keemiline inertsus. Kork ei reageeri keemiliselt vedelikega, on maitse ja lõhnata ning tervisele ohutu. Siit ka selle traditsiooniline pudeli korgina kasutamine. Tänu tanniinide ja valkude sisaldusele on kork niiskuskindel ja ei mädane.

Kergus. Õhk 90% korgi mahust ja umbes 50% massist. Kork on veest 5 korda kergem materjal ja vee mitte imemise tõttu on uppumatu materjal. Seda omadust tunti juba varem ja seda kasutati juba tuhandeid aastaid tagasi.

Tulekindlus. Kork on naturaalselt tulekindel materjal. Kokkupuutel tulega põleb leegita ning ei tekita mingeid mürgiseid gaase. Kas vaht ka suudab seda?

Säästev tootmine. Naturaalset korki saadakse korgipuu koorest, alati roheline korgitamme sort, mis hõlmab suuri alasid Vahemere rannikul. Paarist kuni tosina sentimeetrine korgist kiht eraldatakse puu tüvest iga 10 aasta järel, ilma et see ohustaks puu tervist.


Milliseid vigu tuleks vältida?

Lõpuks väga oluline teema! Looduslik kork on niiskuse suhtes tundlik toode. Niiskuse vähenedes tõmbub tahvel kokku, vähendades mõõtmeid. Sõltuvalt muutuvate tingimustega ladustamise ja transportimise ajal, soovitame eemaldada kork pakendist ja lasta sel kohaneda min. 48 tundi sellistel tingimustel, millistel toimub korgi paigaldamine. See vähendab plaadi äärte erinevuse tõenäosust. Selline olukord esineb sageli sügisel ja talvel, kui veel külm ja niiske kork satub sooja ja kuiva ruumi. Seetõttu tuleks kork osta mitu päeva enne, et see korralikult paigaldamiseks ette valmistada ja seega ka vältida lisakulusid ja asjatut stressi.

Kas teadsid, et meie tooteid valides hoolid ka keskkonnast?

Naturaalne kork on toodetud vähese energiatarbega ja praktiliselt ei mingite heitmeteta ja minimaalse mõjuga keskkonnale. Valides 100% naturaalse korgist toote, aitad kaasa vastutustundliku, uuendusliku ja jätkusuutlike lahenduste loomisele, aidates kaitsta meie keskkonda ja tulevasi põlvkondi. Kutsun Sind ostlema!
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii