TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Kork graanuleid

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Unikaalsed omadused ja mitmekülgsus.

Kas Sa tead, kui paljudes eluvaldkondades korki kasutatakse? Korktahvlid, jookide korgid – see on alles algus! See looduslik materjal sobib hästi ka ehitusse, klaaskuulid või... pesapallide tootmisse. Kõik sõltub sellest, millisel kujul seda vajad.

Kork materjaliks nimetame mehaaniliselt peenestatud tahkeid kooretükke, mis tavaliselt saadakse korgist korkide tootmisega. Purustatud korgi võib jagada korgi tolmuks, korgi graanuliteks ja jahvatatud korgiks.

Kork graanuleid kasutatakse ehitustööstuses kui seina õõnsuste täitmise materjali, aga ka krohvi ja kergbetooni soojustusmaterjalina. Spordi valdkonnas kasutatakse seda pesapallide, jäähokilitrite ja kalapüügi tarvikute valmistamisel. Teised tööstused kasutavad seda modelleerimiseks, klaastoodete tootmisel tekkiva prügi juhtimiseks, aga ka kinga talldade, patareide, liimitavate komposiitide jms. tootmisel.

Mida väiksem on granuleeritud korgi erikaal, seda kõrgem on materjali kvaliteet ja seega paremadv tehnilised ja visuaalsed korgi parameetrid. Tihedused alates 45kg/m3 kuni 120kg/m3. Laia granuleeritud korgi fraktsioonide vahemik on kohandatud vastavalt korgi tööstuses kasutamisele. Standard fraktsioonid on: 0.5-1mm, 1-2mm, 2-3mm, 3-5mm, 3-7mm.
 
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii