TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Jämedateralisi korkplaate

Probleem lärmaka naabriga?

Jäme korkplaat on suurepärase heli- ja soojusisolatsiooniga. Korkplaat on tehtud söödateraviljast, omades seega suurema tihedust kui kerge või keskmisega teralisusega korkplaadid. Need paigaldatakse otse seinale või lakke heli summutava kihina, vähendab õhu kaudu levivat heli, mis tuleb meie seina tagant. Kui sein on suhteliselt õhuke ja müra on väga tüütu, tasuks kasutada kerget konstruktsiooni, mis koosneb ridamisi 15-20mm korkplaatidest, siis õhuvahe või mineraalvill ja sulgeda kipsplaatide või OSB plaadiga. Enamikel juhtudel tagab rahuldavad vaigistamise tulemused juba 10mm jämedateralise korkplaadi kinnitamine seinale.

Soovid natuke privaatsust?

Kui Sind häirib naabri valjust telerist rohkem tema pealtkuulamine, siis on samuti jämedateraline korkplaat Sinu jaoks. Sellisel juhul piisab juba korkplaadist paksusega 5-7mm, hoidmaks kõik isiklikud asjad oma nelja seina vahel. Peale plaatide paigaldust tasuks neid mitte viimistleda, sest korgi ebaregulaarne struktuur hajutab tõhusalt heli, kaotab kaja meie korteris ja suurendab akustilist mugavust. Inimesi, keda ei veena tehnilise korkplaadi esteetika, soovitame katta plaadi pealispind dekoratiivse korgiga, mille laia valiku leiad meie poest.

Akna taga -15 kraadi, aga Sinu sein on külm nagu jää?

40 millionit õhku täis rakku iga kuupsentimeetri kohta, vastutab korgi soojusjuhtivuse eest tasandil 0,037 W/mK. Mida see tähendab? Lõpp suurte gaasi arvetega ja palju rohkem soojust Sinu korteris. Piisab 3-5mm jämedateralisest korgist, et isegi väga tugeva külma puhul oleks sein katsudes soe. Seevastu 7-10mm korkplaat tagab juba piisava soojustuse, hoides ruumi piisavalt soe, et see oleks hubane ja mugav.
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Kas teil suuremaid plaate pole?

Peeneteraline kork formaadis 635x940mm ning keskmine- ja jämedateraline kork formaadis 640x950mm on suurimad võimalikud “Korkplaatide” vormingud. Kui need suurused on Sinu jaoks liiga väikesed siis sel puhul on ideaalseks lahenduseks kork matid, olles saadaval menu kategoorias "Korkrull" lehe vasakul. Sealt leiad korkrullid paksusega 2-10 mm piisaval hulgal, mida just vajad, sest korkrulle me müüme jooksva meetri alusel.

Kuidas ja millega jämedateralisi korkplaate paigaldada?

Korktahvlid on väga hea materjal, kuna võimaldavad erinevatel viisidel paigaldamist. Lihtsaim ja odavaim meetod on kasutada korgi liimi. Hea ja meie poolt testitud korkplaatide liim on Wakol D-3540, mida saad osta "korgi liimid" kategooria alt. Iga plaadi kohta soovitame kasutada u. 120 grammi liim, ehk 0,8 kg väikesest pakist piisab u. 6 plaadile, samal ajal kui suurest 2,5 kg ämbrist, piisab kuni 20 plaadile. Loomulikult ei pea Sa paigaldamiseks kasutama ainult korgi liime. Probleeme ei tohiks valmistada ka enimlevinud motaa¸liimid ega tugevad puidu liimid. Tasuks valida tooted, mis haakuvad koheselt, sest see aitab oluliselt kiirendada ja hõlbustada tööd, eriti vähem kogenud paigaldajate puhul.

Kui Sa ei ole traditsioonilise liimi entusiast, siis huvitab Sind kindlasti meie isekleepuv korkplaat, mille leiad kõrvalolevast kategooriast. Meie isekleepuva korkplaadi paigaldamine on kiire, puhas ja lihtne. Lihtsalt eemalda kaitsekile ja kleebi korkpaneel korralikult ette valmistatud, meie valitud alusele. Kui Sul on olemas hea kahepoolne teip, võid tellida keskmiselt teralise korkplaadi ja luua ise isekleepuv korkplaat.

Kas seda peab viimistlema?

Tehnilised korktahvlid võivad rahulikult jääda ilma täiendava viimistluseta. Samuti võid neid ise viimistleda ilma piiranguteta. Korktahvlid võib värvida ükskõik millise värvi, laki või peitsiga, rõhutades või minimeerides korgi struktuuri. Kasutada võiks kaitsvat preparaati, kui oled kindel, et kork määrdub süstemaatiliselt ja vajab sagedast puhastamist. Kõige ökonoomsem ja vähem töömahukas viimistlus on... jätta kork ilma viimistluseta! Algne jämedateralise korgi struktuur annab Sinu interjöörile värske ja loomulik õhkkonna ja sellist korgist seina võib pikki aastaid kasutada kui korktahvlit kogu perele!

Meie poolt pakutavaid korkpaneele saab kasutada loendamatutes kohtades, piisab vaid Sinu loovusest ja kujutlusvõimest. Meie poe pakkumine on väga lai ja seetõttu on väga lihtne leida omale sobivad ja vajadustele vastavad korgist tooted. Investeeri veidi aega ja tutvu veidi lähemalt meie korgi sortimendiga!

Kas teadsid, et meie tooteid valides hoolid ka keskkonnast?

Naturaalne kork on toodetud vähese energiatarbega ja praktiliselt ei mingite heitmeteta ja minimaalse mõjuga keskkonnale. Valides 100% naturaalse korgist toote, aitad kaasa vastutustundliku, uuendusliku ja jätkusuutlike lahenduste loomisele, aidates kaitsta meie keskkonda ja tulevasi põlvkondi. Kutsun Sind ostlema!
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii