TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Jämedateralise isekleepuvad korkplaadid

Vajad korki kiire ja lihtsa paigaldamise funktsiooniga?

Isekleepuv kork vallutab Sinu südame, kui Sa hindad lihtsat, kiiret ja probleemivaba lahendust. Vajades lihtsat ja kiiret praktilise tehnilise korgi paigaldust vabalt valitud kohas on tarvis tugeva ja püsiva liimi kihiga korki. Isekleepuvad korktahvlid on tavalised korktahvlid, mis kaetud isekleepuva kihiga. Isekleepuv kiht sobib ainult siledate, tasaste, puhaste ja tolmuvabade pindade (nt kipsplaadid või mööbliplaadid) liimimiseks. Eduka paigaldamise tingimuseks on täiesti tolmuvaba, puhas ja kuiv pind. Seetõttu on oluline hoolikalt ja täpselt pind paigaldamiseks ette valmistada, ehk kruntida või põhjalikult puhastada. Kork tuleks kohaldada ettevaatlikult ja hoolikalt, sest liim haakub koheselt.

See toode on suurepäraselt valmistatud, seda on lihtne paigaldada ja on praktilisem kui klassikalised tehnilised korgid! Telli, paki lahti, lase aklimatiseeruda, eemalda kaitsekile, liimi... ja naudi naturaalset korki seal kus Sa seda ainult ette kujutad!

Probleem lärmaka naabriga?

Jäme isekleepuv korkplaat on suurepärase heli- ja soojusisolatsiooniga. Korkplaat on tehtud jämedatest teradest, omades seega suurema tihedust kui kerge või keskmisega teralisusega korkplaadid. Need kleebitakse kiiresti ja mugavalt otse seinale heli summutava kihina, vähendab õhu kaudu levivat heli, mis tuleb meie seina tagant. Kui sein on suhteliselt õhuke ja müra on väga tüütu, tasuks kasutada kerget konstruktsiooni, mis koosneb ridamisi 15-20mm korkplaatidest, siis õhuvahe või mineraalvill ja sulgeda kipsplaatide või OSB plaadiga. Enamikel juhtudel tagab rahuldavad vaigistamise tulemused juba 10mm jämedateralise korkplaadi kleepimine seinale.

Soovid natuke privaatsust?

Kui Sind häirib naabri valjust telerist rohkem tema pealtkuulamine, siis on samuti jämedateraline korkplaat Sinu jaoks. Sellisel juhul piisab juba korkplaadist paksusega 5-7mm, hoidmaks kõik isiklikud asjad oma nelja seina vahel. Peale plaatide paigaldust tasuks neid mitte viimistleda, sest korgi ebaregulaarne struktuur hajutab tõhusalt heli, kaotab kaja meie korteris ja suurendab akustilist mugavust. Inimesi, keda ei veena tehnilise korkplaadi esteetika, soovitame katta plaadi pealispind dekoratiivse korgiga, mille laia valiku leiad meie poest.

Akna taga -15 kraadi, aga Sinu sein on külm nagu jää?

40 millionit õhku täis rakku iga kuupsentimeetri kohta, vastutab korgi soojusjuhtivuse eest tasandil 0,037 W/mK. Mida see tähendab? Lõpp suurte gaasi arvetega ja palju rohkem soojust Sinu korteris. Piisab 3-5mm jämedateralisest korgist, et isegi väga tugeva külma puhul oleks sein katsudes soe. Seevastu 7-10mm korkplaat tagab juba piisava soojustuse, hoides ruumi piisavalt soe, et see oleks hubane ja mugav.
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Kas teil suuremaid plaate pole? 

Peeneteraline kork formaadis 635x940mm ning keskmine- ja jämedateraline kork formaadis 640x950mm on suurimad võimalikud “Korkplaatide” vormingud. Kui need suurused on Sinu jaoks liiga väikesed siis sel puhul on ideaalseks lahenduseks kork matid, olles saadaval menu kategoorias "Korkrull" lehe vasakul. Sealt leiad korkrullid paksusega 2-10 mm piisaval hulgal, mida just vajad, sest korkrulle me müüme jooksva meetri alusel.

Ostukorvi, makseviis, kulleritarne... millal kohaletoimetamine? 

Püüame niipea kui võimalik, et Sinu korktoote osmine oleks nii mugav, ohutu ja muretu kui võimalik. Seetõttu saad selle toote eest maksta kas sularahas otse kullerile, pangaülekandega või krediitkaardiga. Kork on alati pakitud korralikku ja paksust papiga pakendisse ning kiire tarne Sinuni tagab kullerfirma FedEx Express. Iga päev hoolitseme me selle eest, et Sinult tellimuse saamisel, oleksid tooted on alati ka laos saadaval. Tänu sellele saad saadetise tavaliselt tavaliselt kätte juba maks. 48 tunni peale tellimuse kinnitust. Juhul kui konkreetne tarnekuupäev on Sinu jaoks eriti oluline ja Sa ei saa liiga kaua korki oodata, siis võtke ühendust meie müügiosakonnaga enne kui klõpsate "ostukorvi" ning kinnita 100% realiseerimise tõenäosus.

Milliseid vigu tuleks vältida? 

Lõpuks väga oluline teema! Looduslik kork on niiskuse suhtes tundlik toode. Niiskuse vähenedes tõmbub tahvel kokku, vähendades mõõtmeid. Sõltuvalt muutuvate tingimustega ladustamise ja transportimise ajal, soovitame eemaldada kork pakendist ja lasta sel kohaneda min. 48 tundi sellistel tingimustel, millistel toimub korgi paigaldamine. See vähendab plaadi äärte erinevuse tõenäosust. Selline olukord esineb sageli sügisel ja talvel, kui veel külm ja niiske kork satub sooja ja kuiva ruumi. Seetõttu tuleks kork osta mitu päeva enne, et see korralikult paigaldamiseks ette valmistada ja seega ka vältida lisakulusid ja asjatut stressi. 

Otsid korki muuks tarbeks? 

Peeneteralised korkplaadid on ideaalne materjal igasuguseks mulgustamiseks, graveerimiseks, lamineerimiseks ja trükkimiseks. Kõrge paindlikkus ja homogeensus, väga sile pind ja puruskindlus hoolitseb selle eest, et korki kasutatakse järgmiste toodete valmistamiseks: reklaamtoodete, kingade vahetükkide, tehniliste tihendite ja paljude muude.

Keskmiselt teralised korkplaadid sobivad ideaalselt kõikvõimalikele informatsiooni, kuulutuste, infolehtede jms. pindadele. Kõrge paindlikkus, väga hea esteetika ja kõrge murenemiskindlus, võimaldab keskmiselt teralisi korkplaate kasutada informatsioonisildina seinal ja kappide täitmiseks.

Meie poolt pakutavaid liimiga korkpaneele saab kasutada loendamatutes kohtades, piisab vaid Sinu loovusest ja kujutlusvõimest. Meie poe pakkumine on väga lai ja seetõttu on väga lihtne leida omale sobivad ja vajadustele vastavad korgist tooted. Investeeri veidi aega ja tutvu veidi lähemalt meie korgi sortimendiga! 

Kas teadsid, et meie tooteid valides hoolid ka keskkonnast? 

Naturaalne kork on toodetud vähese energiatarbega ja praktiliselt ei mingite heitmeteta ja minimaalse mõjuga keskkonnale. Valides 100% naturaalse korgist toote, aitad kaasa vastutustundliku, uuendusliku ja jätkusuutlike lahenduste loomisele, aidates kaitsta meie keskkonda ja tulevasi põlvkondi. Kutsun Sind ostlema!
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii