TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Korkpõrandad

Vali Sind huvitav kategooria:
 

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Disain, mugavus ja vastupidavus, ehk korgist põranda suurepärasus!

Unistad alati soojast ja meeldivast põrandast? Sellisest, millel võib ohutult käiia isegi väike laps? Vaikne, tervislik ja väga vastupidav? Just sellised on korgist põrandad. Avasta selle uskumatud omadused ja muuda oma põrand kodus või kontoris ideaalseks!

Kork on looduslik ja ökoloogiline materjal, mis sobib ideaalselt põranda katmiseks. Kui Sa seostad seda laguneva teadetetahvlie tekstuuriga – siis kiirelt muudad oma meelt. Korgist põrand on midagi täiesti erinevat ja materjali kvaliteet on kohandatud katma ala, kus me käime.

Korgist põrandakate on toode, mis naudib kasvavat populaarsust üle kogu maailma ja mille vastupidavust on testinud palju pereliikmed üle maailma. Korgist põrandakatet iseloomustab vee,- ja purustuskindlus, aga ka suurepärane esteetika, luues ainulaadse õhkkonna, mis pakub kasutusmugavust ja hoolib elanike tervise eest.

Tutvu kõikide korgist põranda eelistega!

Vali korkpõrand ja taga endale soe ja katsumisel meeldiv põrand (isolatsioon), vaiksem korter (heliisolatsioon), mugav käiia, isegi ilma jalatsiteta (paindlikkus, libisemiskindel ja vibratsiooni summutav pind), lihtne hooldus (piisab veest ja pehmest puhastusvahendist). Rääkimata kasulikkusest tervisele, sest looduslik kork on antistaatiline ja allergiavaba, see on ka ideaalne materjal selja ja jala haigetele inimestele kuna leevendab kõndimise ajal tekkivat šokki.

Kork põrandad tagadavad vaikse ja sooja ruumi ja seetõttu soovitame neid igasse ruumi, välja arvatud neisse, kus on palju niiskust ja vett. Loodusliku korgi kasutamine võimaldab paneele edukalt kasutada ruumides, milledes pidevalt viibivad astmaatikud ja allergikud. Looduslik kork ei ima tolmu, on seenevastaste omadustega, vastupidav niiskuse suhtes ja selle eest on väga lihtne hoolitseda. See toode on 100% orgaaniline ja ekstraheeritakse looduslikult, ilma keskkonda kahjustamata.

Meie pakkumises on mitu kork põranda viimistluse versiooni. Kõik need on kulumiskindlad ja vastupidavad väga pika aja jooksul. Lihtsalt kasuta kork põrandat toa stiilimiseks, tänu nende erinevatele värvidele ja koostisele. Paigaldamine on lihtne ja kiire, sest piisab lihtsalt korkplaatide kleepimisest põrandale, meie pakkumises oleva WAKOL liimiga. Tere tulemast ainulaadsesse korgi maailma! Avasta juba täna täiesti uus põranda mõiste!

Naudi vaikset, sooja ja hubast atmosfääri!

Kork põrandad on valmistatud liimitud plaatidest aluspinnale, mis tagab sooja ja vastupidav põrand, mida saab nautida väga pikka aega. Korkgist põrandaplaatidega põrand on peamiselt vaiksem, soojem, kõndides mugavam ja lihtne hooldada. Unikaalne esteetilisus ja tervislikkus, aga ka kõrgete omadustega korkparkett on hinnatud üle kogu maailma!

Korkplaadi kasutamine parkett materjalina tagab elanikele maksimaalse ohutuse ja mugavuse. Kork tooted on 100% orgaanilised ja looduslik ning seetõttu saavad neid kasutada isegi allergikud - kõrvaldades hallituse ja kopituse riski, need on veekindlad ja mädanemisele vastupidavad, ei ima tolmu, mis võimaldab neid ka astmaatikutel kasutada.

Meie pakkumine sisaldab korkpõranda paneele, mis sobivad mis tahes ruumi ja stiiliga, sõltumata sellest, kas otsid kaasaegset disaini või traditsioonilisi mustreid. Me pakume korkparkett põrandaid, vääris tammepuu koore korgist otse Portugalist, mis sõltuvalt vajadustest saab katta lakiga, parafiiniga või olla ilma katteta; längus või mitte. Me garanteerime, et meie põranda korkkatted on vastupidavad kriimustustele ja täidavad kõiki oodatud funktsioone. Aseta põrandale kõrgeim kvaliteet.
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii