TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Korgi paisumisvuuk

Flooring expansion joints cork strips Erinevate materjalide ühendamise ajal, nt. puit keraamiliste plaatidega või ka kivi, ning vaibaga või laminaat plaatidega tuleb hoolitseda õigete pinna paisumisvuukide eest.

Kahe erineva materjali kasutamine, millest üks on pidevalt töös olev materjal (nt. puit) vajab paisumisvuukide olemasolu. Korgist liigestega liistud kompenseerivad põranda "töö" kohtades, kus pinnal võib esineda moonutusi ja deformatsioone. Nende täitmiseks kasutatakse korki, kuna see materjal ei taga ainult põranda esteetilisuse, vaid täidab ka väga olulist rolli põranda töö pinge vähendamisel.

Korgist põrandaliistud tänu oma erikonstruktsioonile, omavad suurepäraseid laiendavaid omadusi, muutes need ideaalseks tooteks selliste rakendustüüpide puhul. Kork, millest meie liistud valmistatud on vastupidavad temperatuuri muutustele, niiskusele, lagunemisele ja omavad suurt hõõrdumise määra, ning mis meie klientidele kõige tähtsam - see on täiesti naturaalne ja ökoloogiline.
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Paigaldamisel lõigatakse põrandaliistusi tavalise tapeedi noaga. Kork liimitakse paisuvuuki selliselt, et substraadiga kontaktis olev pool ei oleks sellega püsivalt seotud. Seetõttu kohaldatakse liim ainult korgi külgpindadesse. Pärast kleepimist peaks katteriba laienemise pesas katma kaitsva korgi või puidu lakiga, et kaitsta materjali mustuse ja vee eest.

100% Garanteeritud kauba tagastamine. Tähtajatult.

Meie poes on Sul võimalus toode tähtajatult tagastada. Tagastamiseks peab kork olema üleni originaalpakendis, ilma kasutamise ja mustuse jälgedeta, mis sobiks edasimüügiks. Seega ei ole oluline, kas äkitselt muudad konseptsiooni või ostsid liiga palju korki. Seda toodet ostes võid rahulikult magada, kuna võid selle alati tagasi saata. Arvesta seda, et teistes poodises saad kauba tagastada ainult 14 päeva jooksul tarne kättesaamisest.

Ostukorvi, makseviis, kulleritarne... millal kohaletoimetamine?

Püüame niipea kui võimalik, et Sinu korktoote osmine oleks nii mugav, ohutu ja muretu kui võimalik. Seetõttu saad selle toote eest maksta kas sularahas otse kullerile, pangaülekandega või krediitkaardiga. Kork on alati pakitud korralikku ja paksust papiga pakendisse ning kiire tarne Sinuni tagab kullerfirma FedEx Express. Iga päev hoolitseme me selle eest, et Sinult tellimuse saamisel, oleksid tooted on alati ka laos saadaval. Tänu sellele saad saadetise tavaliselt tavaliselt kätte juba maks. 48 tunni peale tellimuse kinnitust. Juhul kui konkreetne tarnekuupäev on Sinu jaoks eriti oluline ja Sa ei saa liiga kaua korki oodata, siis võtke ühendust meie müügiosakonnaga enne kui klõpsate "ostukorvi" ning kinnita 100% realiseerimise tõenäosus.

Kas teadsid, et meie tooteid valides hoolid ka keskkonnast?

Naturaalne kork on toodetud vähese energiatarbega ja praktiliselt ei mingite heitmeteta ja minimaalse mõjuga keskkonnale. Valides 100% naturaalse korgist toote, aitad kaasa vastutustundliku, uuendusliku ja jätkusuutlike lahenduste loomisele, aidates kaitsta meie keskkonda ja tulevasi põlvkondi. Kutsun Sind ostlema!
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii