TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Mudelleerimis kork

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Cork model railway ballast roadbed for tracks for H0-scale railways Osid korki raudteemaketi ehitamiseks?

Korgist raudtee alune pind skaalas H0, võimaldab raudtee mudelleerijatel kiiresti ja lihtsasti ehitada realistliku raudtee. Tänu spetsiaalse segu kasutamisele on mudelleerimis kork väga kerge, paindlik ja summutab hästi heli ning neelab vibratsiooni. Korgiga sobib ka killustiku imitatsiooni katmiseks ja võib olla ka vitriinide ja näituste aluspinna elemendiks.

Kork profiili paksus on 5 mm ja laius 48mm. Aluse mõlemad servad on täpselt vormitud 45 kraadise nurga all, et tõetruult reprodutseerida raudtee ehitust reaalses maailmas. Mugavuse huvides pakume toodet ka ühe kaupa. Profili kasutatakse sirge teelõigu ehitamiseks. Peale iseseisvalt korgi lõikamist tapeedi noaga, mööda raja telge, jääb alles kaks paindlikku poolt, milledega saab modelleerida kurve ja pöördeid.
 
100% Garanteeritud kauba tagastamine. Tähtajatult.

Meie poes on Sul võimalus toode tähtajatult tagastada. Tagastamiseks peab kork olema üleni originaalpakendis, ilma kasutamise ja mustuse jälgedeta, mis sobiks edasimüügiks. Seega ei ole oluline, kas äkitselt muudad konseptsiooni või ostsid liiga palju korki. Seda toodet ostes võid rahulikult magada, kuna võid selle alati tagasi saata. Arvesta seda, et teistes poodises saad kauba tagastada ainult 14 päeva jooksul tarne kättesaamisest.

Ostukorvi, makseviis, kulleritarne... millal kohaletoimetamine?

Püüame niipea kui võimalik, et Sinu korktoote osmine oleks nii mugav, ohutu ja muretu kui võimalik. Seetõttu saad selle toote eest maksta kas sularahas otse kullerile, pangaülekandega või krediitkaardiga. Kork on alati pakitud korralikku ja paksust papiga pakendisse ning kiire tarne Sinuni tagab kullerfirma FedEx Express. Iga päev hoolitseme me selle eest, et Sinult tellimuse saamisel, oleksid tooted on alati ka laos saadaval. Tänu sellele saad saadetise tavaliselt tavaliselt kätte juba maks. 48 tunni peale tellimuse kinnitust. Juhul kui konkreetne tarnekuupäev on Sinu jaoks eriti oluline ja Sa ei saa liiga kaua korki oodata, siis võtke ühendust meie müügiosakonnaga enne kui klõpsate "ostukorvi" ning kinnita 100% realiseerimise tõenäosus.

Kas teadsid, et meie tooteid valides hoolid ka keskkonnast?

Naturaalne kork on toodetud vähese energiatarbega ja praktiliselt ei mingite heitmeteta ja minimaalse mõjuga keskkonnale. Valides 100% naturaalse korgist toote, aitad kaasa vastutustundliku, uuendusliku ja jätkusuutlike lahenduste loomisele, aidates kaitsta meie keskkonda ja tulevasi põlvkondi. Kutsun Sind ostlema!
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii