TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Korkkangas

Korkkangas: Looduse Ime Kaasaegseks Kasutuseks

Looduslik kork, looduse kingitus, pakub ainulaadset vastupidavuse, mitmekülgsuse ja keskkonnasõbralikkuse kombinatsiooni. Korkmaterjal on täiuslik kui dekoratiivne korkkangas seintele, korkpaber pakendamiseks või korkkangas õmblemiseks. Looduslikku korki korjatakse korgitammide koorest, tagades jätkusuutlikkuse ja minimaalse keskkonnamõju. Selle unikaalne rakustruktuur, mis koosneb miljonitest väikestest õhuga täidetud kambritest, muudab selle kergeks. Korkkangas avab maailma võimalustest nii praktilisteks kui ka loovateks kasutusteks!

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Muutke Ruume Korkkanga Vooderdusega: Täiusliku Korkseinaga Kunst

Meie korkkangas, mis on valmistatud 100% looduslikust korgist, pakub orgaanilist elegantsi ja soojust, parandades mis tahes ruumi esteetikat, olles samal ajal keskkonnasõbralik ja jätkusuutlik valik seintele. Korkkangas toob ka uue elu erinevatele esemetele ja vidinatele. Kujutage ette raamatute, märkmikute või ökovidinate muutmist selle elegantse ja loodusliku materjaliga!

Korknahast Kangas: Revolutsioon Tekstiilitööstuses

Korkkangas või korknahk, määratleb tekstiilitööstust uuesti oma innovaatiliste ja keskkonnasõbralike omadustega. See erakordne korkkangas õmblemiseks on piisavalt mitmekülgne erinevateks rakendusteks, sealhulgas kottide, rahakottide, riiete ja muude aksessuaaride jaoks. Korkmaterjali ainulaadsus õmblemiseks peitub selle tekstuuris, vastupidavuses ja jätkusuutlikkuses, muutes selle ihaldatud materjaliks neile, kes hindavad nii stiili kui ka keskkonnateadlikkust.

Korgipaberi Elegantsus: Looduse Puudutus

Korgipaber on kavandatud ka olema dekoratiivne, optiline kiht tugevamatele, kõvematele või isoleerivatele materjalidele. See on täiuslik mööbli korgist spooni esipaneelidele, OSB-plaatidele, või dekoratiivkihtidele isolatsioonimaterjalidele, lisades igale objektile looduslikku elegantsi. Teie mugavuse tagamiseks pakume ka iseäkkleepuvat korgipaberi varianti, mis lihtsustab kasutamist, muutes selle ideaalseks kõikidele siledatele, tolmuvabadele pindadele.

Korkkangas ja Kasvav Populaarsus: Miks on Korgiga Õmblemine Trendikas?

Korgipaberi populaarsus on hüppeliselt kasvanud tänu selle jätkusuutlikule olemusele ja mitmekülgsetele rakendustele. Keskkonnateadlikumaks muutuvate tarbijate seas on korgist nahkmaterjal ja muud korgitooted muutumas üha populaarsemaks. Korkkangas ja korgist spoon pole ainult trendid; need on osa liikumisest jätkusuutlike, keskkonnasõbralike toodete poole, mis ei tee järeleandmisi kvaliteedis ega esteetikas!

Korgimaterjali Tehnilised Andmed Õmblemiseks: Tähtsad Detailid

Materjal, millest korkkangas on valmistatud tipptasemel kvaliteediga. Dekoratiivne korgist spoon on paksusega 0,55 mm, koosnedes 0,5 mm looduslikust korgist ja 0,05 mm polüestri-puuvillase riide tugevdusest. Meie seinakorki müüakse jooksva meetri järgi, maksimaalse rulli pikkusega 17 meetrit (Cortex Delau kollektsiooni puhul 12 meetrit) ja laiusega 137 cm. Värvi- ja tekstuuripalett on lai, ulatudes looduslikest korgivärvidest kuni disainervariantideni!
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii