TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Dekoratiivsed korkplaadid Decork

Looduse originaalsus ja unikaalsus käeulatuses!

Igapäeva elu, mis on muutumas üha nõudlikumaks ja stressirohkemaks on hea omada kohta, mis pakub suurepärast mugavust ja lõõgastumisvõimalust. Dekoratiivsed korkplaadid kõigil neljal seinal, erinevalt traditsioonilistest seinakatetest, loovad Sinu jaoks ainulaadse õhkkonna, sõltumata nädalapäevast, aastaajast või ilmast ning hetkelisest meeleolust.

Mood ja trend nägema kõige loomulikum, orgaanilised ja keskkonnasõbralik, kuid kohandatud viimistlusmaterjalid, on toonud kaasa uue liini korgist, tekstiili ja dekoratiivsed plaadid tunda Decork. Laiendatud plaadid, kork on unikaalne disain ja 100% looduslik ja ökoloogiline toode. Ülemine on valmistatud mustast paisutatud korgist, liimitud tasasele pinnale aglomeeritud korgist. Tekstiilist ja vildist versioonide puhul asendatakse kiht värvitud riidega.

Nagu kõik kork plaadid, mõjuvad ka need, lisaks oma dekoratiivsele väärtusele, akustika parandamisele ja soojusisolatsiooni suurendamisele, mis suurendab ruumi kasutamise mugavust.
 
Isekleepuv kiht sobib ainult siledate, tasaste, puhaste ja tolmuvabade pindade (nt kipsplaadid või mööbel) liimimiseks.

Materjal sobib ideaalselt kodu, kontori, restorani ja kaupluse kaunistamiseks.

Decork korgi paksus on 6.5mm ja suurus 150x172mm, mis vastab 0,02m2 pinnale ja on ühtlasi selle toote suurim võimalik suurus. Erineva paksuse ja suurusega plaate ei ole võimalik tellida. Kui see suurus on Sinu jaoks liiga väike, siis ideaalseks lahenduseks võib Sinu jaoks olla originaalne disaineri kork suuruses 610x915mm, mis saadaval "dekoratiivne kork koor Virgin".

Kui Sind on juba ära väsitanud üldlevinud keraamika, klassikaline puit või külm klaas, siis vali nüüd ajatu materjal ja üllata kõik ilma eranditeta. Iga dekoratiivne kork paneel on unikaalne, konstrueeritud ja arendatud 100% looduse poolt. Võid kindel olla, et Sinu interjöör muutub tundmatuseni ning saab rafineeritud iseloomu ning pereliikmetele ja sõpradele avaldad muljet hea maitse ja tundega esteetikaga.
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Kuidas paigaldada dekoratiivset korki seinale?

Decork dekoratiivne korkplaat on väga hea materjal, kuna võimaldab erinevatel viisidel probleemideta paigaldamist. Lihtsaim ja odavaim meetod on kasutada korgi liimi. Hea ja meie poolt testitud korkrullide liim on Wakol D-3540, mida saad osta "korgi liimid" kategooria alt. 1m2 kohta soovitame kasutada u. 200 grammi liim, ehk 0,8 kg väikesest pakist piisab u. 200 plaadile, samal ajal kui suurest 2,5 kg ämbrist, piisab üle 600 ühikule. Loomulikult ei pea Sa paigaldamiseks kasutama ainult korgi liime. Probleeme ei tohiks valmistada ka enimlevinud motaažliimid ega tugevad puidu liimid. Tasuks valida tooted, mis haakuvad koheselt, sest see aitab oluliselt kiirendada ja hõlbustada tööd, eriti vähem kogenud paigaldajate puhul.

Decork kork ei ole standardne toode. Me teeme selle spetsiaalselt Sinule peale tellimuse laekumist, vastavalt valitud konfiguratsioonile (kork, riidest või vildist) ja kogusele. Toode on täielikult kohandatud just Sinu eelistustele. Seetõttu enne tellimist mõtle hoolega järgi midag vajad, sest hiljem meelt muutes ei saa me kahjuks aktsepteerida võimalikku tagastamist.

Isekleepuv kiht sobib ainult siledate, tasaste, puhaste ja tolmuvabade pindade (nt kipsplaadid või mööbel) liimimiseks.

Ostukorvi, makseviis, kulleritarne... millal kohaletoimetamine?

Püüame niipea kui võimalik, et Sinu korktoote osmine oleks nii mugav, ohutu ja muretu kui võimalik. Seetõttu saad selle toote eest maksta kas sularahas otse kullerile, pangaülekandega või krediitkaardiga. Kork on alati pakitud korralikku ja paksust papiga pakendisse ning kiire tarne Sinuni tagab kullerfirma FedEx Express. Iga päev hoolitseme me selle eest, et Sinult tellimuse saamisel, oleksid tooted on alati ka laos saadaval. Tänu sellele saad saadetise tavaliselt tavaliselt kätte juba maks. 48 tunni peale tellimuse kinnitust. Juhul kui konkreetne tarnekuupäev on Sinu jaoks eriti oluline ja Sa ei saa liiga kaua korki oodata, siis võtke ühendust meie müügiosakonnaga enne kui klõpsate "ostukorvi" ning kinnita 100% realiseerimise tõenäosus.

Kas teadsid, et meie tooteid valides hoolid ka keskkonnast?

Naturaalne kork on toodetud vähese energiatarbega ja praktiliselt ei mingite heitmeteta ja minimaalse mõjuga keskkonnale. Valides 100% naturaalse korgist toote, aitad kaasa vastutustundliku, uuendusliku ja jätkusuutlike lahenduste loomisele, aidates kaitsta meie keskkonda ja tulevasi põlvkondi. Kutsun Sind ostlema!
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii