TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Kork aluskate

kork aluskate Otsid parimat aluskatet laminaatpõrandale?

Kork aluskate laminaatpaneelide all on konkurentsitu toode premium segmendis, mis pakub suurepärast soojus- ja heliisolatsiooni kõikidele põrandatüüpidele. Suurepäraselt summutab löökide ja õhu kaudu levivat heli, mida põhjustab põrandal käimine, tagades märkimisväärse mugavuse ja rahulolu kasvu. Tõhusalt ühtlustab väikesed aluspinna puudused, suurendades selle vastupidavust ja pikendades eluiga. Põrand on vaiksem, soojem ja palju nauditavam. Naturaalsest korgist isoleeriv aluskate laminaatpaneelide all on igavesti säiliv toode ja seetõttu saame garanteerida, et see kestab palju kauem kui põrand ise.

Samat tehnoloogiat kasutatakse ka tavalise korkrulli tootmisel, ühendades naturaalse korgitäite orgaanilise sideainega, kuid selle erinevusega, et sellel on paremad isoleerivad omadused, olles veidi väiksema tihedusega ja poorne struktuur. Kummkork aluskatet kasutatakse lõpliku põranda all, mis vajab suurimat tihedust, andes korgist täitematerjali segule õigel määral kummi graanuleid.


Miks on kork parem kui teised aluskatted?

Suurepärane soojus- ja heliisolatsioon. Kork aluskattel laminaatpaneelide all on väga madal soojusjuhtivus ja müra. See on katsumisel alati soe ei edasta ega absorbeeri meie kehasoojust. Erinevalt teistest materjalidest säilitab kork oma isolatsiooniomadused laias temperatuurivahemikus. See kõik tänu unikaalsele ja tehnoloogiliselt võimatu saada erilisele struktuurile, kus iga kuupsentimeetri moodustab 40 miljonit sõltumatut, täielikult õhku täis rakku. Kõik need suurepärased rakud kaitsevad Sind ja Sinu lähedasi pidevalt, 24 tundi päevas, ilma pausideta, külma, müra, vibratsiooni ja niiskuse eest.

Vibratsioonisolatsioon. Tänu spetsiifilisele struktuurile ei põhjusta kork vibratsiooni. See on võimalik tänu poorsele struktuurile ja kõrgele elastsusele. Seetõttu neelab naturaalne kork helilaineid ja vibratsiooni.

Mõõtmete stabiilsus. Kork aluskate tänu oma unikaalsetele naturaalse korgi omadustele on suurepärane alternatiiv kasutatavatele standarditele, ebaefektiivsetele materjalidele, nagu nt. polüetüleen vaht või laineline papp. Kork on stabiilsete mõõtmetega materjal, seega peale aluskatte asetamist ja sellele põranda laotamist ning mööbliga koormustamist on korgi kiht, mille nominaalne paksus 6 mm, alati 6mm. Odavate vahtude ja rabedate puidukiude või poorse puitkiudplaadi puhul, väheneb nominaalne jämedus tavaliselt u. 50-70%. Kas Sa oled tõesti nähtavate lõhede fänn põranda ja põrandaliistude vahel?

Pinna paindlikkus ja karedus. Kõrge elastsus ja korgi ebaregulaarne pind aitavad kompenseerida ja peita väiksemaid aluskatte puudusi. Korgi rakumembraanid on väga paindlikud, mistõttu on see väga mitmekülgne. See tähendab, et see läheb tagasi oma endisesse olekusse, kui rõhku enam ei ole. Kui korki töödelda suurte jõududega, siis surugaas rakkudes vähendab nende mahtu. Kui rõhk kaob siis lähevad rakud tagasi oma esialgsesse olekusse ja korgilt ei leidu mingeid deformatsiooni märke. Milliseid ebatasasusi silub vaht, mis paari päeva pärast on paberilehe paksune?

Mõju mikrokliimale. Korgil on õhu temperatuuri ja niiskust stabiliseeruvad omadused. Positiivselt mõjub mikrokliimale ja ruumi akustikale. Tõhus viis ruumi eraldamiseks ehitusmaterjalide kahjulike mõjude eest.

Naturaalsus ja ökoloogia. Võrreldes kõikide sünteetiliste aluskatetega, nt. polüetüleen vaht või XPS on kork 100% naturaalne ja keskkonnasõbralik, seda nii tootmise aegu kui hilisema kasutamise käigus. See ei sisalda kahjulikke lisandeid ega tarbetuid täiteaineid. Kas Sa küsisid turul müüja käest, mida see vaht tegelikult sisaldab?

Antistaatilisus ja hüpoallergeensus. Korgi pinnale ei kogune elektrilaengud, nii et kork ei elektriseeru. Seetõttu ei tõmba ligi ega absorbeeri tolmu. Samuti ei põhjusta allergiaid ja ei kujuta endast ohtu astmaga inimestele. Kas Sa ikka tahad säästa ja osta mingit sünteetilist jama?

Vedelike ja gaaside läbitungimatus. Tänu naturaalsele suberiinile rakuseina see on kork praktiliselt vedelikele ja gaasidele läbimatu. Veekindlus jääb alati samaks vaatamata aastate möödumisele. Kas vahu kasutamise soovi korral ei unustanud Sa auruisolatsioonkilet?

Tulekindlus. Kork on naturaalselt tulekindel materjal. Kokkupuutel tulega põleb leegita ning ei tekita mingeid mürgiseid gaase. Kas vaht ka suudab seda?

Neutraalsus. Täiendav korgi eelis on selle keemiline inertsus. Kork ei reageeri keemiliselt vedelikega, on maitse ja lõhnata ning tervisele ohutu. Siit ka selle traditsiooniline pudeli korgina kasutamine. Tänu tanniinide ja valkude sisaldusele on kork niiskuskindel ja ei mädane.

Kergus. Õhk 90% korgi mahust ja umbes 50% massist. Kork on veest 5 korda kergem materjal ja vee mitte imemise tõttu on uppumatu materjal. Seda omadust tunti juba varem ja seda kasutati juba tuhandeid aastaid tagasi.

Vastupidavus kahjudele. Tänu kärgstruktuurile on kork palju hõõrdumiskindlam võrreldes teiste aluskatetega, pakkudes kõrget hõõrdetegurit. Kas puidukiust aluskate talub haamrilööki?

Säästev tootmine. Naturaalset korki saadakse korgipuu koorest, alati roheline korgitamme sort, mis hõlmab suuri alasid Vahemere rannikul. Paarist kuni tosina sentimeetrine korgist kiht eraldatakse puu tüvest iga 10 aasta järel, ilma et see ohustaks puu tervist.

Kork aluskatet kasutatakse igat liiki pindadel, laminaatpaneelide, parketti ja puidust laudade all, aga ka vaiba, linoleumi, PVC ja korgist põrandakatte, kivi ning keraamilised plaatide all.

 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Kas teadsid, et meie tooteid valides hoolid ka keskkonnast?

Naturaalne kork on toodetud vähese energiatarbega ja praktiliselt ei mingite heitmeteta ja minimaalse mõjuga keskkonnale. Valides 100% naturaalse korgist toote, aitad kaasa vastutustundliku, uuendusliku ja jätkusuutlike lahenduste loomisele, aidates kaitsta meie keskkonda ja tulevasi põlvkondi. Kutsun Sind ostlema!

•   100% naturaalne •   veekindel •   antistaatiline •   paindlik ja elastne
•   suurepärane soojusisolatsioon •   suurepärane heliisolatsioon •   barjäär vedelikele ja gaasidele •   100% orgaaniline
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii