TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Isekleepuvad korkplaadid

Vali Sind huvitav kategooria:
 

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

isekleepuv kork Vajad korki kiire ja lihtsa paigaldamise funktsiooniga? 

Isekleepuv kork vallutab Sinu südame, kui Sa hindad lihtsat, kiiret ja probleemivaba lahendust. Vajades lihtsat ja kiiret praktilise tehnilise korgi paigaldust vabalt valitud kohas on tarvis tugeva ja püsiva liimi kihiga korki. Isekleepuvad korktahvlid on tavalised korktahvlid, mis kaetud isekleepuva kihiga. Isekleepuv kiht sobib ainult siledate, tasaste, puhaste ja tolmuvabade pindade liimimiseks (nt kipsplaadid või mööbliplaadid). Eduka paigaldamise tingimuseks on täiesti tolmuvaba, puhas ja kuiv pind. Seetõttu on oluline hoolikalt ja täpselt pind paigaldamiseks ette valmistada, ehk kruntida või põhjalikult puhastada. Kork tuleks kohaldada ettevaatlikult ja hoolikalt, sest liim haakub koheselt.

See toode on suurepäraselt valmistatud, seda on lihtne paigaldada ja on praktilisem kui klassikalised tehnilised korgid! Telli, paki lahti, lase aklimatiseeruda, eemalda kaitsekile, liimi... ja naudi naturaalset korki seal kus Sa seda ainult ette kujutad! 

Seinale paigaldamine koos paki lahti, kleebi ja valmis võimalusega? 

Kui Sa ei ole traditsioonilise liimi või kruvide entusiast, siis huvitab Sind kindlasti meie keskmise teralisusega isekleepuv korkplaat. Ideaalselt sobivad kõikvõimalike informatsiooni, kuulutuste, infolehtede jms. Pindade loomiseks. Kõrge paindlikkus, väga hea esteetika ja kõrge murenemiskindlus võimaldab keskmiselt teralisi korktahvleid kasutada informatsioonisildina seinal ja vitriinide täitmiseks.

Korkmatti paigaldamine meie isekleepuva kihiga on kiire, puhas ja lihtne. Lihtsalt eemalda kaitsekile ja kleebi korkpaneel eelnevalt ettevalmistatud pinnale. Kui soovid isekleepuva korgiga katta suuremat pinda, siis pea meeles nende aarte võrdlemist enne paigaldamist - näiteks teravat tapeedinuga kasutades. Sirged ja siledad korgi servad vähendavad ühendusi plaatide vahel ja oluliselt parandab lõpptulemust. 

Probleem lärmaka naabriga? 

Jäme isekleepuv korkplaat on suurepärase heli- ja soojusisolatsiooniga. Korkplaat on tehtud jämedatest teradest, omades seega suurema tihedust kui kerge või keskmisega teralisusega korkplaadid. Kui sein on suhteliselt õhuke ja müra on väga tüütu, tasuks kasutada kerget konstruktsiooni, mis koosneb ridamisi 15-20mm korkplaatidest, siis õhuvahe või mineraalvill ja sulgeda kipsplaatide või OSB plaadiga. Enamikel juhtudel tagab rahuldavad vaigistamise tulemused juba 10mm jämedateralise korkplaadi kleepimine seinale. 

Kas seda peab viimistlema? 

Isekleepuvad korktahvlid võivad rahulikult jääda ilma täiendava viimistluseta. Samuti võid neid ise viimistleda ilma piiranguteta. Korktahvlid võib värvida ükskõik millise värvi, laki või peitsiga, rõhutades või minimeerides korgi struktuuri. Kasutada võiks kaitsvat preparaati, kui oled kindel, et kork määrdub süstemaatiliselt ja vajab sagedast puhastamist. Kõige ökonoomsem ja vähem töömahukas viimistlus on... jätta kork ilma viimistluseta! Algne jämedateralise korgi struktuur annab Sinu interjöörile värske ja loomulik õhkkonna ja sellist korgist seina võib pikki aastaid kasutada kui korktahvlit kogu perele! 

Parim isekleepuv kork lõikamiseks, freesimiseks ja graveerimiseks? 

Peeneteralised 635x940mm isekleepuvad korkplaadid on ideaalne materjal igasuguste isekleepuvate vormide, toorikute, detailide, seibide, aluskatete, eraldusribade või vahetükkide tootmiseks. Kõrge paindlikkus ja homogeensus, väga sile pind ja puruskindlus hoolitseb selle eest, et isekleepuvat korkmaterjali saab suurepäraselt kasutada lõikamisel, stantsimisel, treimisel, freesimisel, lihvimisel ja graveerimise. Reklaamtoodete tootmisel (tassialuste) soovitame kasutada korkplaati paksusega 0,8 kuni 3mm. Jalatsite puhul (kiilud, heel, vooderdamine, padjad) kasutame 5, 7 ja 10mm paksusega isekleepuvaid tahvleid. Peeneteralisi liimiga korkplaate, mille paksus on 2 kuni 5mm, kasutatakse tehniliste tihenditena, masinate tihenditeks ja sidurite voodris.

Meie poolt pakutavaid liimiga korkpaneele saab kasutada loendamatutes kohtades, piisab vaid Sinu loovusest ja kujutlusvõimest. Meie poe pakkumine on väga lai ja seetõttu on väga lihtne leida omale sobivad ja vajadustele vastavad korgist tooted. Investeeri veidi aega ja tutvu veidi lähemalt meie korgi sortimendiga! 

Kas teadsid, et meie tooteid valides hoolid ka keskkonnast? 

Naturaalne kork on toodetud vähese energiatarbega ja praktiliselt ei mingite heitmeteta ja minimaalse mõjuga keskkonnale. Valides 100% naturaalse korgist toote, aitad kaasa vastutustundliku, uuendusliku ja jätkusuutlike lahenduste loomisele, aidates kaitsta meie keskkonda ja tulevasi põlvkondi. Kutsun Sind ostlema!
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii