Currency:

Paisutatud kork

Paisutatud isolatsioonplaadid on naturaalsed, säästvad ja konkurentsitud korgist tooted, mis lisaks erilisele korgi aglomeraadile ei sisalda oma struktuuris polüuretaani ega muid lisa- või täiteaineid. Kõrgel temperatuuril saadud korgi terad suurendavad selle mahtu (sarnane popkornile) ja üks selles protsessis elueerunud komponent - suberiin – hoolitseb terade naturaalse paisumise eest. See annab suurepärase, naturaalse ja säästeva materjali, mis omab suurepäraseid isolatsiooni, nii soojuse-, heli- kui vibratsiooni omadusi.

Probleem valju ja tülika naabriga?

Paisutatud kork on suurepärase heli- ja soojusisolatsiooniga. Need paigaldatakse otse seinale või lakke heli summutava kihina, vähendab õhu kaudu levivat heli, mis tuleb meie seina tagant. Kui sein on suhteliselt õhuke ja müra on väga tüütu, tasuks kasutada kerget konstruktsiooni, mis koosneb ridamisi 30-40 mm korkplaatidest, siis õhuvahe või mineraalvill ja sulgeda kipsplaatide või OSB plaadiga.

Soovid natuke privaatsust?

Kui Sind häirib naabri valjust telerist rohkem tema pealtkuulamine, siis on samuti jämedateraline korkplaat Sinu jaoks. Sellisel juhul piisab juba korkplaadist paksusega 20-25mm, hoidmaks kõik isiklikud asjad oma 4 seina vahel. Peale plaatide paigaldust tasuks neid mitte viimistleda, sest korgi ebaregulaarne struktuur hajutab tõhusalt heli, kaotab kaja meie korteris ja suurendab akustilist mugavust. Inimesi, keda ei veena tehnilise korkplaadi esteetika, soovitame katta plaadi pealispind dekoratiivse korgiga, mille laia valiku leiad meie poest.

Akna taga -15 kraadi, aga Sinu sein on külm nagu jää?

40 millionit õhku täis rakku iga kuupsentimeetri kohta, vastutab korgi soojusjuhtivuse eest tasandil 0,037 W/mK. Mida see tähendab? Lõpp suurte gaasi arvetega ja palju rohkem soojust Sinu korteris. Piisab 10-15mm paisutatud korgist, et isegi väga tugeva külma puhul oleks sein katsudes soe. Seevastu 20-25mm korkplaat tagab juba piisava soojustuse, hoides ruumi piisavalt soe, et see oleks hubane ja mugav.
 

{{text.SALE}} {{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

from
Kus kasutada paisutatud isolatsioonplaate?

•   soojus- ja heliisolatsiooniks seintel, põrandatel ja lagedel •   isolatsioonimisel masinate ja seadmete
•   lamedate-, langevate ja "roheliste” katuste isolatsiooniks •   kodade külmaisolatsioonil
•   mis tahes ruumi seest ja väljast viimistlemisel •   terraariumitel

Mis teeb paisutatud korgi nii eriliseks?

•   100% looduslik, ökoloogiline ja säästev materjal •   tulekahju korral ei eralda mürgiseid gaase
•   praktiliselt piiramatu elueaga •   vastupidavus paljude kemikaalde ja putukate
•   ajaliselt püsivad tehnilised parameetrid •   kiire, lihtne ja odav paigaldus
•   suurepärane mõõtmete stabiilsus läbi paljude aastate •   100% taaskasutatav

Kas soovid võrrelda korki teiste materjalidega? Vaata tehnilisi andmeid!

•   paneeli mõõtmed: 500x1000mm •   survetugevus 10% juures: 100 kPa
•   saadaval paksused: 10 - 300mm •   imendumine: 0,5 kg/m²
•   paneelide standard tihedus: 110-120 kg/m³ •   pikkuse tolerants: ± 3 - 5 mm
•   soojusjuhtivuse koefitsient λ: 0,037 - 0,040 W/mK •   paksuse tolerants: ± 1 - 2 mm
•   tuleohutuse klassifikatsioon: Klass E •   töötemperatuur: -180 kuni 120ºC

Kuidas ja millega paigaldada 50x100 cm isolatsioon korki?

Paisutatud kork on väga hea materjal, kuna võimaldab erinevatel viisidel probleemideta paigaldamist. Lihtsaim ja odavaim meetod on kasutada korgi liimi. Hea ja meie poolt testitud korkrullide liim on Wakol D-3540, mida saad osta "korgi liimid" kategooria alt. Iga paneeli kohta soovitame kasutada u. 100 grammi liim, ehk 0,8 kg väikesest pakist piisab u. 8 paneelile, samal ajal kui suurest 2,5 kg ämbrist, piisab isegi kuni 25 paneelile.

Loomulikult ei pea Sa paigaldamiseks kasutama ainult korgi liime. Probleeme ei tohiks valmistada ka enimlevinud tsement-, montaaž- ja polümeerliimid. Tasuks valida tooted, mis haakuvad koheselt, sest see aitab oluliselt kiirendada ja hõlbustada tööd, eriti vähem kogenud paigaldajate puhul. Lakke paigaldamiseks ei soovita me kasutada liimi. Soovitame paneelid liimida, aga tugevdada tüüblitega.

Värv, gips või tapeet, ehk kas seda peab viimistlema?

Paisutatud kork võib rahulikult jääda ilma täiendava viimistluseta. Korkpaneelid võib peale põhjalikku puhastamist värvida soovitud värvi, lakkida või peitsida, rõhutades või minimeerides korgi struktuuri. Siledamate ja traditsioonilisemate pindade austajatele soovitame korgi pinnale kanda paindlik gips ja tugevdada seda võrguga. Seega kerge gipsplaadist konstruktsioon koos keskel asuvate õhuvahega, täidab täiendavat vaheseina isolatsiooni. Sellised pinnad võib värvida tapeetida. Kõige ökonoomsem ja vähem töömahukas viimistlus on... jätta kork ilma viimistluseta! Algne pusta korgi struktuur annab Sinu interjöörile värske ja loomulik õhkkonna ja sellist korgist seina võib pikki aastaid kasutada kui korktahvlit kogu perele!

100% Garanteeritud kauba tagastamine. Tähtajatult.

Meie poes on Sul võimalus toode tähtajatult tagastada. Tagastamiseks peab kork olema üleni originaalpakendis, ilma kasutamise ja mustuse jälgedeta, mis sobiks edasimüügiks. Seega ei ole oluline, kas äkitselt muudad konseptsiooni või ostsid liiga palju korki. Seda toodet ostes võid rahulikult magada, kuna võid selle alati tagasi saata. Arvesta seda, et teistes poodises saad kauba tagastada ainult 14 päeva jooksul tarne kättesaamisest.

Ostukorvi, makseviis, kulleritarne... millal kohaletoimetamine?

Püüame niipea kui võimalik, et Sinu korktoote osmine oleks nii mugav, ohutu ja muretu kui võimalik. Seetõttu saad selle toote eest maksta kas sularahas otse kullerile, pangaülekandega või krediitkaardiga. Kork on alati pakitud korralikku ja paksust papiga pakendisse ning kiire tarne Sinuni tagab kullerfirma FedEx Express. Iga päev hoolitseme me selle eest, et Sinult tellimuse saamisel, oleksid tooted on alati ka laos saadaval. Tänu sellele saad saadetise tavaliselt tavaliselt kätte juba maks. 48 tunni peale tellimuse kinnitust. Juhul kui konkreetne tarnekuupäev on Sinu jaoks eriti oluline ja Sa ei saa liiga kaua korki oodata, siis võtke ühendust meie müügiosakonnaga enne kui klõpsate "ostukorvi" ning kinnita 100% realiseerimise tõenäosus.

Meie poolt pakutavaid korkpaneele saab kasutada loendamatutes kohtades, piisab vaid Sinu loovusest ja kujutlusvõimest. Meie poe pakkumine on väga lai ja seetõttu on väga lihtne leida omale sobivad ja vajadustele vastavad korgist tooted. Investeeri veidi aega ja tutvu veidi lähemalt meie korgi sortimendiga!

Kas teadsid, et meie tooteid valides hoolid ka keskkonnast?

Naturaalne kork on toodetud vähese energiatarbega ja praktiliselt ei mingite heitmeteta ja minimaalse mõjuga keskkonnale. Valides 100% naturaalse korgist toote, aitad kaasa vastutustundliku, uuendusliku ja jätkusuutlike lahenduste loomisele, aidates kaitsta meie keskkonda ja tulevasi põlvkondi. Kutsun Sind ostlema!