TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Paisutatud kork

Paisutatud kork - kasutage oma maja jaoks parimaid seinamaterjale!

Paisutatud kork erakordsed omadused tagavad, et saate meie toote valimisel ideaalse isolatsiooni seinamaterjali ja muljetavaldava heliisolatsiooni hoone vaheseintes. Looduslikud heliisolatsioon plaat on efektiivne alternatiiv mineraalvillale ja polüstüreenile! Nende kvaliteetsete korkplaadid lõpetate ja uuendate oma interjööri parimal viisil – paisutatud kork on seinakaunistus ja tõhus heliisolatsioon. Isolatsiooniplaadid sobivad kasutamiseks nii hoone sees kui väljas. Avastage paisutatudpaisutatud korkplaadid kõik eelised – ja neid on palju!

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Paisutatud kork? Mis see on?

Looduslik kork kuumutatakse erilistes vormides, milles korkpaisub ja paisub – nagu popcorn. Kork materjali kuumutatakse üle 350 kraadi, mis paneb korkterad paisuma. Protsessi käigus vabaneb looduslik vaik , mis seob korkplaadid tükid kokku. Paisutatud kork omab erakordseid omadusi tänu oma ebatavalisele struktuurile, mis on kuumutamisprotsessi tulemus. Mitte mingit kunstlikku lisaainet! Toote eelis seisneb selle looduslikkuses.

Turu parim heliisolatsioon plaat! Soojustus ja palju muud

Paisutatud korkplaadid on usaldusväärne ehituse heliisolatsioon – soojus-, heli- ja vibratsiooniisolatsioon. Paisutatud kork soojusjuhtivus on 0,037-0,040 W/mK ja müra saab vähendada kuni 59 dB-ni. Heliisolatsioon korkplaadid oma ebakorrapärase struktuuriga hajutavad kõik helid ja kõrvaldavad tüütud toa kajad.

Millised on paisutatud kork heliisolatsioon plaat suurused ja tüübid?

Korkplaadid suurus on 500 x 1000 mm – meie veebipoes leiate mitmesuguseid paksuseid paisutatud kork. Minimaalne korkplaadid paksus heliisolatsioon efekti saavutamiseks on 20-30 mm, kuid optimaalsed väärtused on 30-40 mm. Kui otsite suurema isolatsiooni omadustega materjali, külastage Tiheda (HD) Paisutatud Korkplaadid sektsiooni. Hoonete fassaadide jaoks soovitame eriti pühendatud paneele, mida leiate MD Fassaadi kategooriast.

Looduslik disain inspireerib

Paisutatud kork heliisolatsioon plaat eristub huvitava ja originaalse tumeda varjundiga, tänu kuumutamisprotsessile. Selle korkplaadid ebatavaline värv tagab teie interjöörile rafineeritud ja stiilse viimistluse. Kuid kui soovite kasutada paisutatud kork erakordseid omadusi, kuid selle välimus ei rahulda teid, saab heliisolatsiooni lõpetada tehniliste või dekoratiivsete korkplaadid.

Seina heliisolatsioon plaat paljud eelised

Paisutatud kork heliisolatsioon plaat on vastupidav toode, ja viimased uuringud on näidanud, et selle omadused püsivad muutumatuna kuni isegi 50 aastat. Kork heliisolatsioon plaat võimaldab veeauru läbida ja ei muuda oma suurust äärmuslike temperatuuride mõjul. Paisutatud kork säilitab mõõtmete stabiilsuse temperatuurivahemikus -180°C kuni 120°C.

Ohutu ja looduslik toode on alati parim

Pakume teile ökoloogilist toodet – erinevalt teistest sünteetilistest seina materjalidest, kork heliisolatsioon plaat ei eralda kahjulikke lenduvaid aineid ega mõjuta negatiivselt õhukvaliteeti hoones. Paisutatud kork heliisolatsioon plaat on leegiaeglustav ja ei eralda kahjulikke ühendeid tulega kokkupuutel. Heliisolatsioon plaat on valmistatud taastuvatest ja ökoloogilistest materjalidest, mida saab täielikult taaskasutada.
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii