TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Peeneteralisi korkplaate

Parim kork lõikamiseks, graveerimiseks, värvimiseks ja trükkimiseks?

Peeneteralised 635x940mm korkplaadid on ideaalne materjal igasuguseks mulgustamiseks, graveerimiseks, lamineerimiseks ja trükkimiseks. Kõrge paindlikkus ja homogeensus, väga sile pind ja puruskindlus hoolitseb selle eest, et korki kasutatakse järgmiste toodete valmistamiseks: reklaamtoodete, kingade vahetükkide, tehniliste tihendite ja paljude muude. Reklaamtoodete tootmisel (tassialuste) on korkplaadi paksused 0,8 kuni 3mm. Kork ühendub väga hästi paberiga, papiga, vahuga, plastikuga jne. Jalatsite puhul (kiilud, heel, vooderdamine, padjad) kasutame 5, 7 ja 10mm paksusega lehti. Peeneteralisi korkplaate, mille paksus on 2 kuni 5mm, kasutatakse tehniliste tihenditena, masinate tihenditeks ja sidurite voodris. Vali paksus:
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Kas teil suuremaid plaate pole?

Peeneteraline kork formaadis 635x940mm ning keskmine- ja jämedateraline kork formaadis 640x950mm on suurimad võimalikud “Korkplaatide” vormingud. Kui need suurused on Sinu jaoks liiga väikesed siis sel puhul on ideaalseks lahenduseks kork matid, olles saadaval menu kategoorias "Korkrull" lehe vasakul. Sealt leiad korkrullid paksusega 2-10 mm piisaval hulgal, mida just vajad, sest korkrulle me müüme jooksva meetri alusel.

Kuidas ja millega peeneteralisi korkplaate paigaldada?

Korktahvlid on väga hea materjal, kuna võimaldavad erinevatel viisidel paigaldamist. Lihtsaim ja odavaim meetod on kasutada korgi liimi. Hea ja meie poolt testitud korkplaatide liim on Wakol D-3540, mida saad osta "korgi liimid" kategooria alt. Iga plaadi kohta soovitame kasutada u. 120 grammi liim, ehk 0,8 kg väikesest pakist piisab u. 6 plaadile, samal ajal kui suurest 2,5 kg ämbrist, piisab kuni 20 plaadile. Loomulikult ei pea Sa paigaldamiseks kasutama ainult korgi liime. Probleeme ei tohiks valmistada ka enimlevinud motaa¸liimid ega tugevad puidu liimid. Tasuks valida tooted, mis haakuvad koheselt, sest see aitab oluliselt kiirendada ja hõlbustada tööd, eriti vähem kogenud paigaldajate puhul.

Kui Sa ei ole traditsioonilise liimi entusiast, siis huvitab Sind kindlasti meie isekleepuv korkplaat, mille leiad kõrvalolevast kategooriast. Meie isekleepuva korkplaadi paigaldamine on kiire, puhas ja lihtne. Lihtsalt eemalda kaitsekile ja kleebi korkpaneel korralikult ette valmistatud, meie valitud alusele. Kui Sul on olemas hea kahepoolne teip, võid tellida keskmiselt teralise korkplaadi ja luua ise isekleepuv korkplaat.

Meie poolt pakutavaid korkpaneele saab kasutada loendamatutes kohtades, piisab vaid Sinu loovusest ja kujutlusvõimest. Meie poe pakkumine on väga lai ja seetõttu on väga lihtne leida omale sobivad ja vajadustele vastavad korgist tooted. Investeeri veidi aega ja tutvu veidi lähemalt meie korgi sortimendiga!

Kas teadsid, et meie tooteid valides hoolid ka keskkonnast?

Naturaalne kork on toodetud vähese energiatarbega ja praktiliselt ei mingite heitmeteta ja minimaalse mõjuga keskkonnale. Valides 100% naturaalse korgist toote, aitad kaasa vastutustundliku, uuendusliku ja jätkusuutlike lahenduste loomisele, aidates kaitsta meie keskkonda ja tulevasi põlvkondi. Kutsun Sind ostlema!
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii