TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Maksed

Arvestame järgmisi makseviise:

• Ülekanne pangakontole (IBAN),
• Makse krediitkaarditega Visa, MasterCard või Maestro,
• Maksmine PayPal süsteemis,


Tasumine pangaülekandega, krediitkaardiga või PayPal süsteemiga tähendab, et lepingu täitmine algab peale makse laekumist meie firma kontole. Traditsioonilise ülekandega saad tellimuse kinnituse IBAN kontonumbri, Swift koodi ja kõik vajalikud andmed e-posti aadressile, et ülekanne lõpule viia.

Krediitkaardiga või PayPali kaudu makstes suunatakse Sind firma QuickPay või PayPal lehele, mis tagab maailma kõrgeima tasemega ülekande turvalisuse. Arvestame makseid järgmiste krediitkaartitega: Visa, Visa Electron, MasterCard, Mastercard Electronic ja Maestro. Kaarditehingute kõrge turvalisus on tagatud 3D-Secure (Verified by Visa ja Mastercard SecureCode) ja 128-bitise SSL (Thawte SSL sertifikaat) kasutamisega. Süsteem tagab kõrge turvalisuse ka tänu lahendusele, mis ei näita krediitkaardi numbreid interneti poele ja ei saa kuhugi salvestatud. Kliendil on garantii, et kaardi numbrit teab ainult tema ja tema pank.

Maksmine pangaülekandega pärast kauba ja arve kättesaamist on pühendatud eranditult avaliku sektori klientidel nagu nt kontorid, ülikoolid, koolid, haiglad, raamatukogud, muuseumid jt. Tellimuse esitamisel „ostukorvi” kaudu palume valida "pangaülekandega pangakontole" makseviis ja sisestada sooritada ülekanne taotlusel märgitud tasumise kuupäeva jooksul.
 
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii