TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Viimistlus kork

Soovid korki enne ostu puudutada ja näha?

Meie hoolikalt tehtud korgist toote viimistlus on vajalik, et klientidele esitleda füüsilist toodet, eriti seetõttu, et kork on ainulaadne ja omapärane materjal. Illustratsioonid kataloogides või monitoridel ei anna 100% edasi korgi reaalset välimust ja struktuuri, ega paljasta täielikult selle atraktiivsust.

Seega tasub korgi näidist hoida oma käes. See aitab Sind nii tehnilise korgi paksuse valimisel, aga ka dekoratiivse korgi õige tooni valimisel. Tänu kompaktsusele saab seda kergesti kaasa võtta, ning nutikas disain võimaldab lihtsat vaatamist ja võrdlemist. Pole tähtis kas oled arhitekt, disainer, ostja või individuaalne klient kes korgist võlutud. Sa ei pea kohe otsustama ega pimedalt ostma. Telli meie näidis, vaadata korki lähedalt, puuduta ja veendu, kas see toode vastab 100% Sinu ootustega!

Milline viimistlus on minu jaoks?

Mugavuse huvides valmistasime ette kahte tüüpi viimistluse, põhiversioon ja täisversioon. Põhiversiooni näidis sisaldab üle 30 kõige populaarsemat tehnilise ja dekoratiivse korgi tüüpi. Need on soovitatavad inimestele, kes on seinakorgi, korktahvli jaisolatsioonkorgi valikus erapooletud. Laiendatud version hõlmab üle 40 korgi tüüpi ja on pühendatud meie edasimüüjatele ja töövõtjatele, kes sooviksid näha meie firma täielikku valikut.

Tänu meie viimistlustele võid olla kindel, et Sa näed tegelikku toodet ja selle naturaalseid tunnuseid ei kahjustata. Ainult koos näidisega veendud meie korgi kõrgeimas kvaliteedis.
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii