TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Paisutatud korgi graanulid

Uurige korkgraanulite värskendavaid kasutusviise!

Avastage graanulmaterjali, mis on nii vastupidav kui ka universaalne, just siin. Jätke kõrvale need tooted, mis esmapilgul paistavad usaldusväärsed. Termoisolatsiooniks disainitud korkgraanulid toovad teieni kergususe ja mitmekülgsuse, avades uksed ainulaadseteks rakendusteks! Võrreldes algse materjaliga on sellel tumedam värvitoon, mis annab erakordseid visuaalseid efekte. Korkgraanulid jäljendavad täiuslikult mulda või kive.

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Korgigraanulite mõõtmed ja rakendused soojusisolatsioonil

Korgigraanulite mõõtmed on erinevad (keskmine tihedus – 60-70 kg/m³), tehes korgipõhise soojusisolatsiooni kasutamise erakordselt mugavaks nende kerge ja hõlpsasti kohaldatava struktuuri tõttu. Need graanulid on välja töötatud tagama tõhusa ja käepärase lahenduse soojuse hoidmiseks, eelkõige komplitseeritumates paikades.

Tõhustame korgi soojusisolatsiooni võimekust!

Tänu ainulaadsetele töötlemisprotsessidele, kus korgimaterjal kuumuse mõjul laieneb, on granuleeritud korgi soojuspidavus võrreldamatu. Panustage loodushoidu, optimeerige energiakasutust ja vähendage kulusid! Lisaks suurepärasele soojuspidavusele tagab granuleeritud kork erakordse heliisolatsiooni.

Taaskasutatav korgigranulaat puhas looduslik valik!

Meie termoisoleeriv korgigranulaat on 100% keskkonnasõbralik ja ohutu – ei sisalda kunstlikke lisaaineid ega kahjulikke kemikaale. See allergiavaba, looduslik materjal on täielikult taaskasutatav. Kas olete kuulnud, et korgitamm on suurepärane CO₂ absorbeerija, imades endasse 4 korda enam CO₂ kui teised puuliigid? See on tõeliselt aukartustäratav!

Kork – ehitus- ja filmisektori nutikas valik!

Ehitusvaldkonnas on termoisolatsiooniks mõeldud granuleeritud kork hinnatud materjal, sobides suurepäraselt nii siseseinte, katuste isoleerimise, tühimike täitmise kui ka põrandate soojapidavaks muutmiseks. Filmimaailmas leidub granuleeritud korgile eriline koht efektsete visuaalide, nagu plahvatuse järel lenduvate kildude, loomisel.

Termoisolatsiooni valmistamine granuleeritud korgist - kõik ressursid on kasutatud mõistlikult!

Kuidas saavutatakse paisutatud korgi tootmine? Me selgitame! Looduslikku korki kuumutatakse erilistes vormides. See protsess eraldab materjalist suberiini vaigu, mis toimib loodusliku sidusainena granuleeritud osakestele. Kuumutamisprotsess ja annab materjalile erakordseid omadusi, võrreldes teiste toodetega. Paisutatud korgi graanulid valmistatakse toorainest, mida ei kasutata paisutatud korgi plaatide tootmiseks. Nii ei raiska me midagi - me oleme pühendunud jätkusuutlikule tootmisele!

Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii