TASUTA KOHALETOIMETAMINE EESTI PIIRES KÕIKIDELE TELLIMUSTELE

Currency:

Keskmiselt teralised isekleepuvad korkplaadid

Vajad korki kiire ja lihtsa paigaldamise funktsiooniga?

Isekleepuv kork vallutab Sinu südame, kui Sa hindad lihtsat, kiiret ja probleemivaba lahendust. Vajades lihtsat ja kiiret praktilise tehnilise korgi paigaldust vabalt valitud kohas on tarvis tugeva ja püsiva liimi kihiga korki. Isekleepuvad korktahvlid on tavalised korktahvlid, mis kaetud isekleepuva kihiga. Kasutatud liim on väga tugev, mistõttu saab paneele rakendada nii siledatel kui kergelt karedatel pindadel. Eduka paigaldamise tingimuseks on täiesti tolmuvaba, puhas ja kuiv pind. Seetõttu on oluline hoolikalt ja täpselt pind paigaldamiseks ette valmistada, ehk kruntida või põhjalikult puhastada. Kork tuleks kohaldada ettevaatlikult ja hoolikalt, sest liim haakub koheselt.

See toode on suurepäraselt valmistatud, seda on lihtne paigaldada ja on praktilisem kui klassikalised tehnilised korgid! Telli, paki lahti, lase aklimatiseeruda, eemalda kaitsekile, liimi... ja naudi naturaalset korki seal kus Sa seda ainult ette kujutad!


Seinale paigaldamine koos paki lahti, kleebi ja valmis võimalusega?

Kui Sa ei ole traditsioonilise liimi või kruvide entusiast, siis huvitab Sind kindlasti meie keskmise teralisusega isekleepuv korkplaat. Ideaalselt sobivad kõikvõimalike informatsiooni, kuulutuste, infolehtede jms. Pindade loomiseks. Kõrge paindlikkus, väga hea esteetika ja kõrge murenemiskindlus võimaldab keskmiselt teralisi korktahvleid kasutada informatsioonisildina seinal ja vitriinide täitmiseks.

Korkmatti paigaldamine meie isekleepuva kihiga on kiire, puhas ja lihtne. Lihtsalt eemalda kaitsekile ja kleebi korkpaneel eelnevalt ettevalmistatud pinnale. Kui soovid isekleepuva korgiga katta suuremat pinda, siis pea meeles nende aarte võrdlemist enne paigaldamist - näiteks teravat tapeedinuga kasutades. Sirged ja siledad korgi servad vähendavad ühendusi plaatide vahel ja oluliselt parandab lõpptulemust.
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Kas teil suuremaid plaate pole?

Peeneteraline kork formaadis 635x940mm ning keskmine- ja jämedateraline kork formaadis 640x950mm on suurimad võimalikud “Korkplaatide” vormingud. Kui need suurused on Sinu jaoks liiga väikesed siis sel puhul on ideaalseks lahenduseks kork matid, olles saadaval menu kategoorias "Korkrull" lehe vasakul. Sealt leiad korkrullid paksusega 2-10 mm piisaval hulgal, mida just vajad, sest korkrulle me müüme jooksva meetri alusel.

Ostukorvi, makseviis, kulleritarne... millal kohaletoimetamine?

Püüame niipea kui võimalik, et Sinu korktoote osmine oleks nii mugav, ohutu ja muretu kui võimalik. Seetõttu saad selle toote eest maksta kas sularahas otse kullerile, pangaülekandega või krediitkaardiga. Kork on alati pakitud korralikku ja paksust papiga pakendisse ning kiire tarne Sinuni tagab kullerfirma FedEx Express. Iga päev hoolitseme me selle eest, et Sinult tellimuse saamisel, oleksid tooted on alati ka laos saadaval. Tänu sellele saad saadetise tavaliselt tavaliselt kätte juba maks. 48 tunni peale tellimuse kinnitust. Juhul kui konkreetne tarnekuupäev on Sinu jaoks eriti oluline ja Sa ei saa liiga kaua korki oodata, siis võtke ühendust meie müügiosakonnaga enne kui klõpsate "ostukorvi" ning kinnita 100% realiseerimise tõenäosus.

Milliseid vigu tuleks vältida?

Lõpuks väga oluline teema! Looduslik kork on niiskuse suhtes tundlik toode. Niiskuse vähenedes tõmbub tahvel kokku, vähendades mõõtmeid. Sõltuvalt muutuvate tingimustega ladustamise ja transportimise ajal, soovitame eemaldada kork pakendist ja lasta sel kohaneda min. 48 tundi sellistel tingimustel, millistel toimub korgi paigaldamine. See vähendab plaadi äärte erinevuse tõenäosust. Selline olukord esineb sageli sügisel ja talvel, kui veel külm ja niiske kork satub sooja ja kuiva ruumi. Seetõttu tuleks kork osta mitu päeva enne, et see korralikult paigaldamiseks ette valmistada ja seega ka vältida lisakulusid ja asjatut stressi.

Otsid korki muuks tarbeks?

Peeneteralised korkplaadid on ideaalne materjal igasuguseks mulgustamiseks, graveerimiseks, lamineerimiseks ja trükkimiseks. Kõrge paindlikkus ja homogeensus, väga sile pind ja puruskindlus hoolitseb selle eest, et korki kasutatakse järgmiste toodete valmistamiseks: reklaamtoodete, kingade vahetükkide, tehniliste tihendite ja paljude muude.

Jäme korkplaat on suurepärase heli- ja soojusisolatsiooniga. Need paigaldatakse otse seinale või lakke heli summutava kihina, vähendab õhu kaudu levivat heli, mis tuleb meie seina tagant. 40 millionit õhku täis rakku iga kuupsentimeetri kohta. Mida see tähendab? Lõpp suurte gaasi arvetega ja palju rohkem soojust Sinu korteris.

Meie poolt pakutavaid liimiga korkpaneele saab kasutada loendamatutes kohtades, piisab vaid Sinu loovusest ja kujutlusvõimest. Meie poe pakkumine on väga lai ja seetõttu on väga lihtne leida omale sobivad ja vajadustele vastavad korgist tooted. Investeeri veidi aega ja tutvu veidi lähemalt meie korgi sortimendiga!


Kas teadsid, et meie tooteid valides hoolid ka keskkonnast?

Naturaalne kork on toodetud vähese energiatarbega ja praktiliselt ei mingite heitmeteta ja minimaalse mõjuga keskkonnale. Valides 100% naturaalse korgist toote, aitad kaasa vastutustundliku, uuendusliku ja jätkusuutlike lahenduste loomisele, aidates kaitsta meie keskkonda ja tulevasi põlvkondi. Kutsun Sind ostlema!
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii