TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Korkplaadid

Vali Sind huvitav kategooria:
 

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

korkplaadid Otsite parimat korkplaadi materjali? 

Keskmiselt teralised 640x950mm korkplaadid sobivad ideaalselt kõikvõimalikele informatsiooni, kuulutuste, infolehtede jms. pindadele. Kõrge paindlikkus, väga hea esteetika ja kõrge murenemiskindlus võimaldab keskmiselt teralisi korkplaate kasutada informatsioonisildina seinal ja kappidetäitmiseks. 

Probleem lärmaka naabriga? 

Jäme korkplaat on suurepärase heli- ja soojusisolatsiooniga. Korkplaat on tehtud söödateraviljast, omades seega suurema tihedust kui kerge või keskmisega teralisusega korkplaadid. Need paigaldatakse otse seinale või lakke heli summutava kihina, vähendab õhu kaudu levivat heli, mis tuleb meie seina tagant. Kui sein on suhteliselt õhuke ja müra on väga tüütu, tasuks kasutada kerget konstruktsiooni, mis koosneb ridamisi 15-20mm korkplaatidest, siis õhuvahe või mineraalvill ja sulgeda kipsplaatide või OSB plaadiga. Enamikel juhtudel tagab rahuldavad vaigistamise tulemused juba 10mm jämedateralise korkplaadi kinnitamine seinale. 

Akna taga -15 kraadi, aga Sinu sein on külm nagu jää? 

40 millionit õhku täis rakku iga kuupsentimeetri kohta, vastutab korgi soojusjuhtivuse eest tasandil 0,037 W/mK. Mida see tähendab? Lõpp suurte gaasi arvetega ja palju rohkem soojust Sinu korteris. Piisab 3-5mm jämedateralisest korgist, et isegi väga tugeva külma puhul oleks sein katsudes soe. Seevastu 7-10mm korkplaat tagab juba piisava soojustuse, hoides ruumi piisavalt soe, et see oleks hubane ja mugav. 

Parim kork lõikamiseks, graveerimiseks, värvimiseks ja trükkimiseks? 

Peeneteralised 635x940mm korkplaadid on ideaalne materjal igasuguseks mulgustamiseks, graveerimiseks, lamineerimiseks ja trükkimiseks. Kõrge paindlikkus ja homogeensus, väga sile pind ja puruskindlus hoolitseb selle eest, et korki kasutatakse järgmiste toodete valmistamiseks: reklaamtoodete, kingade vahetükkide, tehniliste tihendite ja paljude muude. Reklaamtoodete tootmisel (tassialuste) on korkplaadi paksused 0,8 kuni 3mm. Kork ühendub väga hästi paberiga, papiga, vahuga, plastikuga jne. Jalatsite puhul (kiilud, heel, vooderdamine, padjad) kasutame 5, 7 ja 10mm paksusega lehti. Peeneteralisi korkplaate, mille paksus on 2 kuni 5mm, kasutatakse tehniliste tihenditena, masinate tihenditeks ja sidurite voodris. 

Kas teil suuremaid plaate pole? 

Peeneteraline kork formaadis 635x940mm ning keskmine- ja jämedateraline kork formaadis 640x950mm on suurimad võimalikud “Korkplaatide” vormingud. Kui need suurused on Sinu jaoks liiga väikesed siis sel puhul on ideaalseks lahenduseks kork matid, olles saadaval menu kategoorias "Korkrull" lehe vasakul. Sealt leiad korkrullid paksusega 2-10 mm piisaval hulgal, mida just vajad, sest korkrulle me müüme jooksva meetri alusel.

Meie poolt pakutavaid korkpaneele saab kasutada loendamatutes kohtades, piisab vaid Sinu loovusest ja kujutlusvõimest. Meie poe pakkumine on väga lai ja seetõttu on väga lihtne leida omale sobivad ja vajadustele vastavad korgist tooted. Investeeri veidi aega ja tutvu veidi lähemalt meie korgi sortimendiga! 

Kuidas ja millega korkplaate paigaldada? 

Korktahvlid on väga hea materjal, kuna võimaldavad erinevatel viisidel paigaldamist. Lihtsaim ja odavaim meetod on kasutada korgi liimi. Hea ja meie poolt testitud korkplaatide liim on Wakol D-3540, mida saad osta "korgi liimid" kategooria alt. Iga plaadi kohta soovitame kasutada u. 120 grammi liim, ehk 0,8 kg väikesest pakist piisab u. 6 plaadile, samal ajal kui suurest 2,5 kg ämbrist, piisab kuni 20 plaadile. Loomulikult ei pea Sa paigaldamiseks kasutama ainult korgi liime. Probleeme ei tohiks valmistada ka enimlevinud motaa¸liimid ega tugevad puidu liimid. Tasuks valida tooted, mis haakuvad koheselt, sest see aitab oluliselt kiirendada ja hõlbustada tööd, eriti vähem kogenud paigaldajate puhul.

Kui Sa ei ole traditsioonilise liimi entusiast, siis huvitab Sind kindlasti meie isekleepuv korkplaat, mille leiad kõrvalolevast kategooriast. Meie isekleepuva korkplaadi paigaldamine on kiire, puhas ja lihtne. Lihtsalt eemalda kaitsekile ja kleebi korkpaneel korralikult ette valmistatud, meie valitud alusele. Isekleepuv kiht sobib ainult siledate, tasaste, puhaste ja tolmuvabade pindade (nt kipsplaadid või mööbliplaadid) liimimiseks.

Kõige vähem soovitame tüüblite ja kruvidega kinnitamise kasutamist. Alguses vastab tulemus ootustele, kuid mõne aja pärast hakkab korkplaati väänduma ja painduma, kaotades oma esteetilisuse. Seetõttu me hoiatame igasuguse tehnilise korgi punktiliste kinnituste eest, aga ka liimide ja ka nt. kruvidega ühendamisest. 

Kas teadsid, et meie tooteid valides hoolid ka keskkonnast? 

Naturaalne kork on toodetud vähese energiatarbega ja praktiliselt ei mingite heitmeteta ja minimaalse mõjuga keskkonnale. Valides 100% naturaalse korgist toote, aitad kaasa vastutustundliku, uuendusliku ja jätkusuutlike lahenduste loomisele, aidates kaitsta meie keskkonda ja tulevasi põlvkondi. Kutsun Sind ostlema!
Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii