TASUTA TRANSPORT KÕIKIDELE TELLIMUSTELE. TELLIGE NÜÜD!

Valuuta :

Isekleepuv korktapeet rull 2mm x 1m x 2m

Unit Price for 1 tk. 49,21 EUR / tk.

Unit Price for 2 tk. 36,07 EUR / tk. Unit Price for 3 tk. 31,23 EUR / tk. Unit Price for 4 tk. 28,98 EUR / tk. Unit Price for 5 tk. 27,36 EUR / tk. Unit Price for 10 tk. 24,42 EUR / tk.

(incl. VAT)
Klarna
Based on 39 Reviews
Model/Product no.: RKS2
Weight: 1 kg
Stock status: In stock
tk.

Vajad suurt korktahvlit? Telli laost!

Korkrull on enim tunnustatud ja klientide poolt nõutud tehniline kork, naturaalsest, portugali korgist. See moodustatakse protsessiga, mis ühendab agregeeritud korgi orgaanilise sideainega. Keskmiselt teraline korkrull sobib suurepäraselt igasuguste pindade loomiseks, et kinnitada informatsiooni, kuulutusi, infolehtesi jms. Kõrge paindlikkus, väga hea esteetika ja kõrge murenemiskindlus võimaldab keskmiselt teralisi korkrulle kasutada informatsioonisildina ja vitriinide täitmiseks ja reklaamekraanidel.

Isekleepuv kiht sobib ainult siledate, tasaste, puhaste ja tolmuvabade pindade (nt kipsplaadid või mööbliplaadid) liimimiseks.

Milline on parim paksus?

Tavaliselt kasutatakse korkplaatidel tihvte, millede koopa pikkus on u. 11 mm. Vabalt ja turvaliselt korkplaadile ettevõtte dokumentide või koduste videote kinnitamiseks on tarvis korki, mille paksus on 5 kuni 10 mm. Korkmatid paksusega 2 kuni 4 mm on kasulikud juhul kui Sul juba on pehme alus ja millele soovid lisada dekoratiivse korgi kihi. Sellise õhukese korkrulli alusena void kasutada pehmet täis poorset, polüstüreeni või pappi. Kui aga hoolid paksusest rohkem kui korgi formaadist, siis vali keskmiselt teralised korkplaadid paksusega üle 10 mm. Nii paksu aglomeeritud korgi saab liimida otse seinale või muule pinnale või kasutada seda piirete tegemiseks laudade vahele, mis ühtlasi sumbutab heli töökohal kui on ka praktiliseks ja kergesti ligipääsetavaks korktahvliks.

Pikkus on piisav, aga kas teil on laiemat rulli?

Tavaliselt on meil müügis korkmatt paksusega 0,8 kuni 10 mm ja laiusega 100 cm, mis on alati meil laos saadaval. 1 m laiusega rull on võimalik kohapeal osta, aga keskmine tarne ooteaeg on kuni 48 tundi. Samuti on võimalik tellida kohandatud laiusega rulle eritellimisel, kuid osta saab neid hulgi kogustes. Teised võimalikud rullide laiused on 95, 120, 130, 140 ja 150 cm. Paremal poole olev tabel näitab antud paksuse minimaalset tellimuse kogust. Sellise tellimuse ooteaeg on u. 4 nädalat. Korkrulle paksusega 2-10 mm saad osta meilt just sellise koguse, mida hetkel vajad, sest mugavuse huvides müüme korkrulle jooksva meetrina. Kui vaatamata sellele meie standard pakkumine ei vasta Sinu ootustele, siis saame alati Sinu jaoks välja lõigata korkformaadi vastavalt Sinu individuaalsetele mõõtmetele. Pea meeles, et kavandatud korgi mõõtmed ei tohi ületada 100 cm. Nii saame me Sulle teha korkformaadi 80x150cm, kuid 150x150cm juba mitte nii lihtsalt.
Paksus: Minim. arv:
2 mm
345 mb
3 mm
225 mb
4 mm
160 mb
5 mm
120 mb
6 mm
100 mb
8 mm
70 mb
10 mm
60 mb

Otsid korki muuks tarbeks?

Meie korkrull on täiesti universaalne, mida saad kasutada korktahvlina kodus, kontoris või koolis, kuid see tõestab end hästi ka hoone soojustamisel või seinte summutamisel. Neid kasutatakse ka tihendite materjalina, reklaamtarvikute tootmises ja kõrge kvaliteediga korkmatina linuleumi või vaiba all. Korkrullide unikaalsed omadused on teretulnud ka arhitektuursete või raudtee mudelite modelleerimisel ning korgist klotsidena ja jooga või Fitness mattidena.

Võibolla eelistad väiksemate korkplaatide asemel suuri rulle?

Peeneteralised korktahvlid on ideaalne materjal igasuguseks mulgustamiseks, graveerimiseks, lamineerimiseks ja trükkimiseks. Kõrge paindlikkus ja homogeensus, väga sile pind ja puruskindlus hoolitseb selle eest, et korki kasutatakse järgmiste toodete valmistamiseks: reklaamtoodete, kingade vahetükkide, tehniliste tihendite ja paljude muude.

Keskmiselt teralised korktahvlid sobivad ideaalselt kõikvõimalikele informatsiooni, kuulutuste, infolehtede jms. pindadele. Kõrge paindlikkus, väga hea esteetika ja kõrge murenemiskindlus võimaldab keskmiselt teralisi korktahvleid kasutada informatsioonisildina seinal.

Jäme korkplaat on suurepärase heli- ja soojusisolatsiooniga. Need paigaldatakse otse seinale või lakke heli summutava kihina, vähendab õhu kaudu levivat heli, mis tuleb meie seina tagant. 40 millionit õhku täis rakku iga kuupsentimeetri kohta. Mida see tähendab? Lõpp suurte gaasi arvetega ja palju rohkem soojust Sinu korteris.

Paigaldamine, ehk kuidas ja kuhu paigaldada korkrulli seinale?

Jooksevmeetriga kork on väga hea materjal, kuna võimaldab erinevatel viisidel probleemideta paigaldamist. Lihtsaim ja odavaim meetod on kasutada korgi liimi. Hea ja meie poolt testitud korkrullide liim on Wakol D-3540, mida saad osta "korgi liimid" kategooria alt. Iga korgi ruutmeetri kohta soovitame kasutada u. 200 grammi liim, ehk 0,8 kg väikesest pakist piisab rullile mõõtmetega u. 1m x 4m, samal ajal kui suurest 2,5 kg ämbrist, piisab isegi 12 m2. Loomulikult ei pea Sa paigaldamiseks kasutama ainult korgi liime. Probleeme ei tohiks valmistada ka enimlevinud motaa¸liimid ega tugevad puidu liimid. Tasuks valida tooted, mis haakuvad koheselt, sest see aitab oluliselt kiirendada ja hõlbustada tööd, eriti vähem kogenud paigaldajate puhul.

Kui Sa ei ole traditsioonilise liimi entusiast, siis huvitab Sind kindlasti meie isekleepuv kork, mille leiad kõrvalolevast kategooriast. Isekleepuv kiht sobib ainult siledate, tasaste, puhaste ja tolmuvabade pindade (nt kipsplaadid või mööbliplaadid) liimimiseks. Meie isekleepuva korkmati paigaldamine on kiire, puhas ja lihtne. Lihtsalt eemalda kaitsekile ja kleebi korkpaneel korralikult ette valmistatud, meie valitud alusele. Kui Sul on olemas hea kahepoolne teip, võid tellida jooksevmeetriga korgi valitud formaadi ja jämedusega, ning siis luua ise isekleepuv korkrull.

Kõige vähem soovitame tüüblite ja kruvidega kinnitamise kasutamist. Alguses vastab tulemus ootustele, kuid mõne aja pärast hakkab korkplaati väänduma ja painduma, kaotades oma esteetilisuse. Seetõttu me hoiatame igasuguse tehnilise korgi punktiliste kinnituste eest, aga ka liimide ja ka nt. kruvidega ühendamisest.

Värv, lakk või tapeet, ehk peab viimistlema?

Tehnilised korkrullid võivad rahulikult jääda ilma täiendava viimistluseta. Samuti võid neid ise viimistleda ilma piiranguteta. korkrulli võib värvida ükskõik millise värvi, laki või peitsiga, rõhutades või minimeerides korgi struktuuri. Kasutada võiks kaitsvat preparaati, kui oled kindel, et kork määrdub süstemaatiliselt ja vajab sagedast puhastamist. Kõige ökonoomsem ja vähem töömahukas viimistlus on... jätta kork ilma viimistluseta! Algne jämedateralise korgi struktuur annab Sinu interjöörile värske ja loomulik õhkkonna ja sellist korgist seina võib pikki aastaid kasutada kui korktahvlit kogu perele!

Korkrulle kasutatakse loendamatutes kohtades, piisab vaid Sinu loovusest ja kujutlusvõimest. Meie poe pakkumine on väga lai ja seetõttu on väga lihtne leida omale sobivad ja vajadustele vastavad korgist tooted. Investeeri veidi aega ja tutvu veidi lähemalt meie korgi sortimendiga!

Kas teadsid, et meie tooteid valides hoolid ka keskkonnast?

Naturaalne kork on toodetud vähese energiatarbega ja praktiliselt ei mingite heitmeteta ja minimaalse mõjuga keskkonnale. Valides 100% naturaalse korgist toote, aitad kaasa vastutustundliku, uuendusliku ja jätkusuutlike lahenduste loomisele, aidates kaitsta meie keskkonda ja tulevasi põlvkondi. Kutsun Sind ostlema!

100% Garanteeritud kauba tagastamine. Tähtajatult.

Meie poes on Sul võimalus toode tähtajatult tagastada. Tagastamiseks peab kork olema üleni originaalpakendis, ilma kasutamise ja mustuse jälgedeta, mis sobiks edasimüügiks. Seega ei ole oluline, kas äkitselt muudad konseptsiooni või ostsid liiga palju korki. Seda toodet ostes võid rahulikult magada, kuna võid selle alati tagasi saata. Arvesta seda, et teistes poodises saad kauba tagastada ainult 14 päeva jooksul tarne kättesaamisest.

Ostukorvi, makseviis, kulleritarne... millal kohaletoimetamine?

Püüame niipea kui võimalik, et Sinu korktoote osmine oleks nii mugav, ohutu ja muretu kui võimalik. Seetõttu saad selle toote eest maksta kas sularahas otse kullerile, pangaülekandega või krediitkaardiga. Kork on alati pakitud korralikku ja paksust papiga pakendisse ning kiire tarne Sinuni tagab kullerfirma FedEx Express. Iga päev hoolitseme me selle eest, et Sinult tellimuse saamisel, oleksid tooted on alati ka laos saadaval. Tänu sellele saad saadetise tavaliselt tavaliselt kätte juba maks. 48 tunni peale tellimuse kinnitust. Juhul kui konkreetne tarnekuupäev on Sinu jaoks eriti oluline ja Sa ei saa liiga kaua korki oodata, siis võtke ühendust meie müügiosakonnaga enne kui klõpsate "ostukorvi" ning kinnita 100% realiseerimise tõenäosus.

Kas teadsid, et meie tooteid valides hoolid ka keskkonnast?

Naturaalne kork on toodetud vähese energiatarbega ja praktiliselt ei mingite heitmeteta ja minimaalse mõjuga keskkonnale. Valides 100% naturaalse korgist toote, aitad kaasa vastutustundliku, uuendusliku ja jätkusuutlike lahenduste loomisele, aidates kaitsta meie keskkonda ja tulevasi põlvkondi. Kutsun Sind ostlema!
Formaat Rulli
Värv Looduslik
Laius 1 m
Materjal Looduslik kork

Customers who bought this product also bought

preload spinner
preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Turvalised maksed
Tasuta kohaletoimetamine
Kõrgeim kvaliteet
Rahulolu garantii